Nuk pritej! Për veprimin që bëri ndaj Sarës, Antonela i dhuron një puthje Mevlanit 0 58

Mbrëmjen e sotme u transmetua puntata e radhës në emisionin “Për’puthen” dhe sipas rregullave të reja, vajzat duhet të japin çdo të premte emrin e djalit me të cilin duan të dalin në takim gjatë javës.

Teksa të gjitha vajzat bënë zgjedhjet e tyre, ishte radha e letrës së Sarës për t’u hapur. Ajo kishte shkruar në letër emrin e Mevlanit, mirëpo veprimi i këtij të fundit i habiti të gjithë.

Mevlani u shpreh se e refuzon takimin e Sarës, fill pas takimit të saj me Atdheun dhe puthjes së famshme mes tyre.

“E refuzoj. E falenderojm për takimin dhe e refuzoj jo për puthjen, sepse nuk e paragjykoj për takimin, por meqë tha kam nisur të më kriset zemra dhe thashë ta shikoj ndoshta për më vonë, nëse bëhet diçka. Do ta shikoj.”- u shpreh ai.

Gjithashtu, Sara u shpreh se mirëkuptonte Mevlanin dhe e respektonte për vendimin e tij, duke i lënë rrugët e hapura për një takim në të ardhmen.

Pasi Mevlani refuzoi takimin, Antonela u çua menjëherë dhe i dhuroi një puthje në faqe Mevlanit, si vlerësim për veprimin e tij duke qenë se ata kanë pasur takime së bashku.null

Ky moment solli reagime e të qeshura në studio./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nuk ishte vendimi i saj! Ellen DeGeneres e detyruan t’i jepte fund emisionit për një arsye 0 8

Ellen DeGeneres lajmëroi dje se do t’i japë fund emisionit të saj, pas 19 vitesh transmetim. Në një deklaratë për “The Hollywood Reporter”, producentja dhe prezantuesja e famshme u shpreh: “Kur je një person krijues, duhet vazhdimisht të sfidohesh – dhe ndonëse është një show i shkëlqyeshëm e argëtuese, nuk është më një sfidë për mua. Unë do të tërhiqem pas sezonit 16.”

Por a ka qenë ky plotësisht vendimi i Ellen?! Mesa duket JO! Ajo është ndikuar nga një person me shumë peshë në jetën e saj bashkëshortja Portia. Moderatorja ka treguar për “Hollywood Reporter” se vëllai i saj e ka shtyrë që të vazhdojë emisionin, ndërsa Portia i thoshte të bënte të kundërtën.

“Vëllai im më thoshte gjithmonë ‘Njerëzit mezi e presin spektaklin çdo ditë dhe nuk ka shumë emisione që të transmetojnë kaq lumturi të pastër si i yti’. Ai ka qenë mbështetësi im më i madh, ndërsa Portia nuk është. Ajo është shumë egoiste dhe dëshiron që të bëj gjëra sfiduese dhe sa herë vinte në shtëpi më thoshte se unë mund të bëj diçka më shumë”, tha DeGeneres. /Afterparty

Pa reçipeta dhe bluzë transparente, Angela Martini nuk i lë vend imagjinatës 0 9

Angela Martini merr shpeshherë vëmendjen me videot që realizon e poston në Instagram, por së fundmi ka marrë vëmendjen e komshinjve. Modelja ka realizuar në ballkon një video herë e veshur me fustan e herë me bluzë pa reçipeta.

Nën ritmet e muzikës e me lëvizje provokuese, Angela ka bërë që komshinjtë të dalin në ballkonet e tyre. Madje ajo tregon se edhe janë ankuar.

“Komshinjtë e mi po ankoheshin shumë sot dhe nuk e di pse”, shkruan Angela.

/AfterParty.al