Nuk mund të rrinë të ndarë për asnjë moment! Dua Lipa dhe Anwar Hadid e çojnë lidhjen e tyre në një tjetër nivel 0 89

Dua Lipa dhe Anëwar Hadid nuk mundet të qëndrojnë të ndarë nga njëri-tjetri, ndaj lidhjen e tyre e kanë çuar në një tjetër nivel. Këngëtarja ka vendosur që ditët e fundit të vitit t’i kalojë në Amerikë për të qenë pranë të dashurit të saj. Dua do të fluturojë drejt SHBA-ve dhe aty do të qëndrojë për disa ditë me Anwar dhe familjen e tij.

Megjithatë mbrëmjen e Krishtlindjes ajo do e kalojë në prani të familjes së saj në Mbretërinë e Bashkuar, sepse sipas këngëtares ata e kanë si traditë që të festojnë të gjithë së bashku.

Mendoj se do të udhëtojë në SHBA dhe të kalojë Krishtlindjen me të dashurin tim. Por Vigjilja e Krishtlindjes është diçka që unë dhe famlja ime e festojmë vërtetë. Kjo është tradita ime, kështu që do e kaloj me ta”, është shprehur këngëtarja.

Megjithatë mbrëmja festive nuk do të vazhdojë gjatë për Duan, sepse menjëherë pas Krishtlindjes ajo do të nisë xhirimet për një videoklip të ri për albumin e saj, Future Nostalgia. Nuk dihen ende shumë detaje për këtë projekt, por videoklipi pritet të dalë vitin e ardhshëm.

Dua Lipa ka krijuar një raport perfekt edhe me gjithë familjarët e Anwar Hadid. Në fillim fltej se ajo nuk kishte marrëdhënie shumë të mirë me motrat e tij, Gigi dhe Bellan, por më pas ato vërtetuan të kundërtën me postimet plot dashuri në rrjete sociale. Po ashtu Dua i ka hyrë në zemër edhe nënës së Anwar, Yolanda Hadid, e cila e konsideron tashmë artisten me origjinë shqiptare pjesë të familjes./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Thotë se kënga e re nuk është diss, por me pak fjalë Noizy godet gjithë reperët 0 5

Para disa ditësh, Noizy paralajmëroi se do të sillte një këngë të re dhe nga fjalët e tij u duk se bëhej fjalë për një tjetër diss.

“Do merrni mësim nga pedagogu”, shkroi Noizy disa ditë më parë përkrah një videoje të shkëputur nga kënga.

Edhe ditën e sotme para publikimit të këngës, reperi bëra disa postime në rrjete sociale që hapur dukeshin se ishin thumba për kolegët e tij.

Të dashur fansa: A e dini se të gjithë reperët janë t’u e pritur këtë kong ma shumë se ju?”, ka shkruar ai.

Më në fund kënga është publikuar e plotë dhe Noizy ka shuar gjithë kuriozitetin e fansave. Si fillim ai ironizon gjithë reperët dhe më pas tregon se si arriti me shumë punë këtu ku është sot.

“Sillma 1 reper këtu që din me bo rep, me tregu 1 histori a diçka nga jeta e vet. Vetëm femna, femna femna, sa të dua puçi, puçi, edhe Gucci, Gucci, edhe grosha edhe sushi. S’di ça dreqin kanë këto tipa vetëm pytje, intervista hajde këtu t’ju jap lajmet”, shprehet Noizy në këngën e tij për kolegët.

Arriti “rekord” klikimesh, Don Xhoni bën kërkesën e pazakontë për “TikTok” 0 5

Reperi i njohur, Don Xhoni duket se po shijon kulmin e suksesit. Ai bëri namin në emsionin “Gjoni Black” të Meriton Mjekiqit, pasi freestyle “Make a pose” u bë mjaft virale në rrjet duke thyer kështu kufijtë.

Në TikTok u krijua një trend me këtë “freestyle”, ku persona të ndryshëm në botë publikonin video ku hapnin sfida me kërcimin e Don Xhonit.

Së fundmi, reperi ka publikuar një foto ku shihet numri i klikimeve të marra nga përdoruesit e këtij aplikacioni, plot 312 milionë dhe gjithashtu iu drejtua me një kërkesë “TikTok-ut”, duke i kërkuar me shaka paratë e tij.

“Tik Tok where is my money?”, ka shkruar Don Xhoni.