Nuk i pritet! Menjëherë pas lindjes së vajzës, Ledri Vula gëzon fansat me lajmin e ri [VIDEO] 0 47

Pak ditë më parë Ledri u bë baba për herë të parë, lajm i cili “pushtoi” rrjetet sociale e për ditë me rradhë Poem Blu ishte më e komentuara. Ledri e Sara nuk u kursyen aspak duke na zbuluar menjëherë portretin e të bijës e momente të veçanta pas lindjes.

Por pas këtij lajmi të bukur, një tjetër e re vjen nga Ledri. Reperi ka bërë të ditur se do të rikthehet me një këngë të re. Ai ka shfaqur pak nga videoklipi dhe një pjesë nga kënga duke lajmëruar kështu se një hit po vjen.

Siç duket Ledri nuk ka pritur gjatë, por i është rikthyer profesionit pavarësisht se tani është bërë baba dhe përkushtimi do të jetë shumë më i madh ndaj të voglës.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.