”Noizy me Stresin po bëjnë paqe, po ti me Shqipen do bësh?!”/ Ana Lleshi jep përgjigjen e papritur: What the fu*k… 0 22

Miqësia dhe ‘armiqësia’ mes Ana Lleshit dhe Shqipe Hysenajt është vazhdimisht në qendër të vëmendjes nga ndjekësit. Kur ishin pjesë e “Për’puthen”, dy vajzat kanë pasur shpesh debate të ashpra me njëra-tjetrën. Por, pas daljes në emisioni, ato janë parë bashkë dhe në debatet e “Trotuar”, në “E Diell”, janë shfaqur të afërta.

Pas gjithë diskutimeve për mosmarrëveshjet mes tyre, një ndjekës e pyet Anën në “Instagram”: “Noizy me Stresin po bëjnë paqe, bëj dhe ti me Shqipen e të hyjmë në Bashkimin Europian pastaj”.

Pasi lexoi komentin, ish-konkurrentja u përgjigj me të qeshura për këtë epik: “Nuk e di dmth, nuk kam fjalë, kam qeshur me lot dhe kur e lexova. Nuk jam në luftë me askënd. Nëse dsikush është në luftë me mua, e ka problemin me veten, jo me mua. Por, jemi në paqe me Shqipen”.

20210415_122820.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nuk ishte vendimi i saj! Ellen DeGeneres e detyruan t’i jepte fund emisionit për një arsye 0 4

Ellen DeGeneres lajmëroi dje se do t’i japë fund emisionit të saj, pas 19 vitesh transmetim. Në një deklaratë për “The Hollywood Reporter”, producentja dhe prezantuesja e famshme u shpreh: “Kur je një person krijues, duhet vazhdimisht të sfidohesh – dhe ndonëse është një show i shkëlqyeshëm e argëtuese, nuk është më një sfidë për mua. Unë do të tërhiqem pas sezonit 16.”

Por a ka qenë ky plotësisht vendimi i Ellen?! Mesa duket JO! Ajo është ndikuar nga një person me shumë peshë në jetën e saj bashkëshortja Portia. Moderatorja ka treguar për “Hollywood Reporter” se vëllai i saj e ka shtyrë që të vazhdojë emisionin, ndërsa Portia i thoshte të bënte të kundërtën.

“Vëllai im më thoshte gjithmonë ‘Njerëzit mezi e presin spektaklin çdo ditë dhe nuk ka shumë emisione që të transmetojnë kaq lumturi të pastër si i yti’. Ai ka qenë mbështetësi im më i madh, ndërsa Portia nuk është. Ajo është shumë egoiste dhe dëshiron që të bëj gjëra sfiduese dhe sa herë vinte në shtëpi më thoshte se unë mund të bëj diçka më shumë”, tha DeGeneres. /Afterparty

Pa reçipeta dhe bluzë transparente, Angela Martini nuk i lë vend imagjinatës 0 6

Angela Martini merr shpeshherë vëmendjen me videot që realizon e poston në Instagram, por së fundmi ka marrë vëmendjen e komshinjve. Modelja ka realizuar në ballkon një video herë e veshur me fustan e herë me bluzë pa reçipeta.

Nën ritmet e muzikës e me lëvizje provokuese, Angela ka bërë që komshinjtë të dalin në ballkonet e tyre. Madje ajo tregon se edhe janë ankuar.

“Komshinjtë e mi po ankoheshin shumë sot dhe nuk e di pse”, shkruan Angela.

/AfterParty.al