Noizy “e ngacmoi”, por Bebe Rexha do të sjellë bashkëpunim me Encën?! Ja DËSHIRA që ka këngëtarja e famshme! 0 44

Me rastin e Shën Valentinit, Bebe Rexha publikoi disa foto sensuale në të cilat shfaqej vetëm me të brendshme të kuqe. Nisur nga përshkrimi që bëri ajo, Noizy “e ngacmoi” pak duke i lënë një koment pikant, si për t’i thënë indirekt që është shumë seksi.

Ajo nuk i ka kthyer koment Noizyt, mirëpo ka zhvilluar një bisedë “live’’ ne Instagram me Encën.

Fillimisht, ishte Bebe, ajo që hyri online dhe pastaj Enca që iu bashkua. Kështu ato biseduan për disa tema edhe pse në pak minuta.

Enca e falënderoi këngëtaren me famë ndërkombëtare, e cila ndihmoi një familje në Shqipëri duke i ndërtuar një shtëpi pas tërmetit.

“Je dashuri dhe të gjithë ne Shqipëri e kanë pritur shumë mirë”, tha ajo.

Gjithashtu, artistet diskutuan edhe për një mundësi bashkëpunimi dhe Bebe Rexha e pranoj më shumë dëshirë, madje ajo shtoi se në rast se do realizohej do dëshironte që në projektin muzikor të kishte muzikë tradicionale shqipe.

Ndërkohë, nga ky moment fansat janë bërë edhe më shumë kuriozë dhe mezi po e presin duetin mes tyre.

 

enca-640x1138.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

U pendua? Jasmina tregon të vërtetën për Andin dhe më pas e fshiu! 0 12

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani u larguan disa ditë më parë nga “Për’puthen” me kushtin e vetëm të produksionit, që të vazhdonin njohjen jashtë.

Nisur nga postimet në Instagram, dyshja na la të mendonim se ata janë zyrtarisht çift e madje bashkëjetojnë në një shtëpi.

Pikërisht kur menduam se më në fund ish-konkurrentët gjetën qetësi e dashuri në krahët e njëri-tjetrit, Jasmina na ka lënë pa fjalë me postimin e fundit.

Bukuroshja brune ndau një video TikTok-u që përkthehet si një mesazh i hapur për Andin: “Ndreqa një zemër që nuk theva, më pas ata më thyen timen…”

Mos sapo na tha që ajo dhe i riu nga Kosova janë ndarë pasi ky i fundit e ka lënduar Jasminën?!
Kjo nuk dihet me siguri, por dimë të themi që ish-konkurrentja është penduar për këtë postim dhe e ka fshirë brenda pak minutash. Megjithatë Afterparty.al ka arritur ta sigurojë një screenshoot të postimit!

“Miliona euro u hodhën për blerje votash nga bandat kriminale”, Lefter Maliqi: Socialistët të ngrihen kundër këtyre hajdutëve, grabitën zgjedhjet 0 12

Deputeti Lefter Maliqi, në një deklaratë përpara parlamentit, ka vazhduar të hedhë akuza në drejtim të maxhorancës, në lidhje me procesin zgjedhor të 25 prillit.

Maliqi thekson se miliona euro janë hedhur për të blerë votat nga bandat kriminale, kurse shton se socialistët e ndershëm duhet që të ngrenë krye kundër këtyre hajdutëve, që sipas tij, kanë grabitur zgjedhjet.
Motoja e këtyre ka qenë që të marrin pushtetin me dhunë e me grykën e pushkës. Zgjedhjet u fituan nga organizata kriminale. Socialistët të ngrihen dhe të mbrojnë demokracinë. Miliona euro janë hedhur, nga bandat kriminale në bashkëpunim me Policinë e Shtetit.

Të ngrihemi kundër këtyre hajdutëve, që vohdnë shqiptarët e ndershëm, e këta nuk ishin zgjedhje të lira, por të grabitura nga Rilindja. Njerëzit e ndershëm duhet të ngrihen kundër banditëve që morën pushtetin me dhunë e me para, duke blerë popullin e varfër shqiptar”, u shpreh Maliqi.