Njerëzit shokohen që ajo agjëron, reagon Tayna! Ka një përgjigje për ta! 0 28

Tayna është një nga këngëtaret më seksi të showbizit shqiptar. Ajo është mjaft aktive në Instagram, ku poston edhe foto provokuese që nxjerrin në pah format e saj mahnitëse trupore.
Pavarësisht këtij aspekti, Tayna është një myslimane e devotshme kur vjen puna te agjërimi.

Reperja ka zbuluar sot në Instastory se me nisjen e muajit të Ramazanit ajo ka filluar të agjërojë. Mirëpo, jo të gjithë arrijnë ta besojnë këtë.

Ylli 24 vjeçar e ka një reagim për këtë. Ajo shkruan: “Njerëzit shokohen kur i them që po agjëroj. Më pëlqen ta shoh këtë!”

Në 13 prill filloi muaji i Ramazanit për të gjithë botën myslimane. Gjatë 30 ditëve besimtarët myslimanë mbajnë agjërim, një nga 5 kushtet e islamit. Agjërimi nënkupton vetëpërmbajtjen e besimtarëve myslimanë nga një sërë kënaqësish siç janë ushqimet, pijet dhe marrëdhëniet seksuale nga koha përpara agimit të ditës deri në perëndimin e diellit.

Capturett-1.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nuk ishte vendimi i saj! Ellen DeGeneres e detyruan t’i jepte fund emisionit për një arsye 0 3

Ellen DeGeneres lajmëroi dje se do t’i japë fund emisionit të saj, pas 19 vitesh transmetim. Në një deklaratë për “The Hollywood Reporter”, producentja dhe prezantuesja e famshme u shpreh: “Kur je një person krijues, duhet vazhdimisht të sfidohesh – dhe ndonëse është një show i shkëlqyeshëm e argëtuese, nuk është më një sfidë për mua. Unë do të tërhiqem pas sezonit 16.”

Por a ka qenë ky plotësisht vendimi i Ellen?! Mesa duket JO! Ajo është ndikuar nga një person me shumë peshë në jetën e saj bashkëshortja Portia. Moderatorja ka treguar për “Hollywood Reporter” se vëllai i saj e ka shtyrë që të vazhdojë emisionin, ndërsa Portia i thoshte të bënte të kundërtën.

“Vëllai im më thoshte gjithmonë ‘Njerëzit mezi e presin spektaklin çdo ditë dhe nuk ka shumë emisione që të transmetojnë kaq lumturi të pastër si i yti’. Ai ka qenë mbështetësi im më i madh, ndërsa Portia nuk është. Ajo është shumë egoiste dhe dëshiron që të bëj gjëra sfiduese dhe sa herë vinte në shtëpi më thoshte se unë mund të bëj diçka më shumë”, tha DeGeneres. /Afterparty

Pa reçipeta dhe bluzë transparente, Angela Martini nuk i lë vend imagjinatës 0 6

Angela Martini merr shpeshherë vëmendjen me videot që realizon e poston në Instagram, por së fundmi ka marrë vëmendjen e komshinjve. Modelja ka realizuar në ballkon një video herë e veshur me fustan e herë me bluzë pa reçipeta.

Nën ritmet e muzikës e me lëvizje provokuese, Angela ka bërë që komshinjtë të dalin në ballkonet e tyre. Madje ajo tregon se edhe janë ankuar.

“Komshinjtë e mi po ankoheshin shumë sot dhe nuk e di pse”, shkruan Angela.

/AfterParty.al