“Një ndeshje e ëndërruar që fëmijë”, Hysaj: Lojtarët duhet të kishin më shumë dëshirë 0 27

“Është një nga ndeshjet që e kemi pritur që fëmijë, por duhet ta kishin shfrytëzuar më mirë këtë takim. Disa gjëra u realizuan, por lojtarët duhet të kishin më shumë dëshirë, duhet të ishin më të qetë, më të lirshëm”.

Kështu u shpreh Elseid Hysaj pas humbjes 0-2 ndaj Anglisë në “Air Albania”. Ai u shpreh se përballë ishin lojtarë nga më të mirët në botë dhe këtu përmendi edhe lojtarin që iu desh të markonte gjatë gjithë lojës.

“Sterling është një lojtarët më të mirë në botë dhe besoj se e kam arritur ta mbaj”, tha Hysaj.

Ndaj San Marinos duhet të jemi më sulmues, tha më tej shkodrani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Formacionet zyrtare: Reali në kërkim të tri pikëve ndaj Cadizit 0 1

Real Madridi është mysafir i Cadizit në ndeshjen e xhiros së 32-të në La Liga që zhvillohet në Estadio Ramon de Carranza.

Los Blancos e humbën mundësinë për t’iu afruar më shumë Atletico Madridit pas barazimit ndaj Getafes dhe tash qëndrojnë tri pikë prapa.

Cadizi mban vendin e 13-të në tabelë me 36 pikë, nëntë pikë larg zonës së rrezikut.

Beatrixit i ngel hatri shumë”, Anxhelina sqaron një herë e mirë arsyen e sherrit të bujshëm mes kushërirave 0 2

Kohë më parë, mes dy kushërirave Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj nisën konfliket dhe rrjetet sociale i nxorrën zbuluar.

Dikur ato kalonin shumë kohë bashkë dhe postonin vazhdimisht foto me njëra-tjetrën, mirëpo jo vetëm foto që nuk publikuan, por as nuk ndiqeshin më në Instagram.

U tha se arsyeja e sherrit ishte miku i ngushtë i Anxhelinës, grimieri i famshëm Ariel.

Sipas këtyre zërave, Beatrix i kishte kërkuar Ariel-it ta ndihmonte për karrierën e saj në Amerikë, mirëpo kjo nuk i kishte pëlqyer Anxhelinës, e cila ishte bërë xheloze.

Vajzat preferuan të mos e komentojnë këtë ngjarje në media, por një vit pas sherrit të bujshëm gjërat mes tyre u rregulluan.