Ngatërruan emision? Atdheu i “Për’puthen” filmohet me njërën prej konkurrenteve të “Love Story” 0 88

Djali nga Gjakova, Atdhe Xharavina, rrëmbeu menjëherë vëmendjen e publikut me pjesëmarrjen e tij në emisionin “Për’puthen”.

Fillimisht, ai nisi takimet e bujshme me Ana Lleshin, konkurrenten që u pezullua nga emisioni, ndërsa pas Anës u vu re pëlqimi i Atdheut për Melisën.

Takimet me këtë të dytën ishin gjithashtu mjaft të ngrohta e të sinqerta, pasi si Melisa, ashtu edhe Atdheu, treguan historinë e jetës së tyre.

Mirëpo, në puntatën e dy ditëve më parë në “Për’puthen”, djali simpatik gjakovar zbuloi se është mes dy vajzave, pasi ka gjithashtu një simpati për Sindin.

Pa vendosur ende si e sheh veten e tij në programin dating dhe pa përcaktuar akoma pëlqimin e vetëm, Atdheu është filmuar jashtë ambienteve të televizionit me ish-konkurrenten e “Për’puthen”, Drita Perhatin.

Ka qenë vetë Drita ajo që ka ndarë një video në InstaStory, ku tregon se ata kanë qenë në shoqërinë e njëri-tjetrit mbrëmjen e kaluar, në një lokal gjatë darkës, i cili shoqërohej me muzikë.

Nuk e dimë pse konkurrenti i “Për’puthen” është shoqëruar me vajzën e “Love Story”, megjithatë me siguri s’duhet të ketë asgjë më shumë veç njohjes apo miqësisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nuk ishte vendimi i saj! Ellen DeGeneres e detyruan t’i jepte fund emisionit për një arsye 0 8

Ellen DeGeneres lajmëroi dje se do t’i japë fund emisionit të saj, pas 19 vitesh transmetim. Në një deklaratë për “The Hollywood Reporter”, producentja dhe prezantuesja e famshme u shpreh: “Kur je një person krijues, duhet vazhdimisht të sfidohesh – dhe ndonëse është një show i shkëlqyeshëm e argëtuese, nuk është më një sfidë për mua. Unë do të tërhiqem pas sezonit 16.”

Por a ka qenë ky plotësisht vendimi i Ellen?! Mesa duket JO! Ajo është ndikuar nga një person me shumë peshë në jetën e saj bashkëshortja Portia. Moderatorja ka treguar për “Hollywood Reporter” se vëllai i saj e ka shtyrë që të vazhdojë emisionin, ndërsa Portia i thoshte të bënte të kundërtën.

“Vëllai im më thoshte gjithmonë ‘Njerëzit mezi e presin spektaklin çdo ditë dhe nuk ka shumë emisione që të transmetojnë kaq lumturi të pastër si i yti’. Ai ka qenë mbështetësi im më i madh, ndërsa Portia nuk është. Ajo është shumë egoiste dhe dëshiron që të bëj gjëra sfiduese dhe sa herë vinte në shtëpi më thoshte se unë mund të bëj diçka më shumë”, tha DeGeneres. /Afterparty

Pa reçipeta dhe bluzë transparente, Angela Martini nuk i lë vend imagjinatës 0 9

Angela Martini merr shpeshherë vëmendjen me videot që realizon e poston në Instagram, por së fundmi ka marrë vëmendjen e komshinjve. Modelja ka realizuar në ballkon një video herë e veshur me fustan e herë me bluzë pa reçipeta.

Nën ritmet e muzikës e me lëvizje provokuese, Angela ka bërë që komshinjtë të dalin në ballkonet e tyre. Madje ajo tregon se edhe janë ankuar.

“Komshinjtë e mi po ankoheshin shumë sot dhe nuk e di pse”, shkruan Angela.

/AfterParty.al