Nga marrëdhënia seksuale me Melisën, largimi nga PërPuthen deri tek krisja me Tean, Andi i sqaron të gjitha! 0 43

Prej disa ditësh, Andi ka munguar në panelin e ‘Përputhen’, dhe është rikthyer ditën e djeshme në ‘Përputhen Prime’. Teksa u pyet nga Bora për arsyen e mungesës së tij, Andi tregoi se kishte pasur probleme shëndetësore.

Bora e pyeti: Prandaj refuzove të flasësh me produksionin?

Andi: Po, se mendova që s’ishte e nevojshme.

Bora: Po për foton me Melisën çfarë do të thuash?

Andi: Po e kam parë, mendoj që njerëzit kanë qejf të merren me llafe. Por gjërat u panë dhe u vërtetuan .

Gazetarja Elona Duro, tha se ka dyshime se mes tij dhe Teas ka patur një krisje kohët e fundit dhe se mes Andit dhe Melisës ka patur me të vërtetë një takim.

Ndërkohë, Andi nuk vonohej të përgjigjej ku tha: ‘Kurrë, nuk bëhet fjalë”.

Ndërsa Tea u shpreh: “Jo, unë e kam sqaruar , ne kemi komunikuar vazhdimisht vetëm se nuk jemi parë këtu në emision.”

</p

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

U pendua? Jasmina tregon të vërtetën për Andin dhe më pas e fshiu! 0 12

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani u larguan disa ditë më parë nga “Për’puthen” me kushtin e vetëm të produksionit, që të vazhdonin njohjen jashtë.

Nisur nga postimet në Instagram, dyshja na la të mendonim se ata janë zyrtarisht çift e madje bashkëjetojnë në një shtëpi.

Pikërisht kur menduam se më në fund ish-konkurrentët gjetën qetësi e dashuri në krahët e njëri-tjetrit, Jasmina na ka lënë pa fjalë me postimin e fundit.

Bukuroshja brune ndau një video TikTok-u që përkthehet si një mesazh i hapur për Andin: “Ndreqa një zemër që nuk theva, më pas ata më thyen timen…”

Mos sapo na tha që ajo dhe i riu nga Kosova janë ndarë pasi ky i fundit e ka lënduar Jasminën?!
Kjo nuk dihet me siguri, por dimë të themi që ish-konkurrentja është penduar për këtë postim dhe e ka fshirë brenda pak minutash. Megjithatë Afterparty.al ka arritur ta sigurojë një screenshoot të postimit!

“Miliona euro u hodhën për blerje votash nga bandat kriminale”, Lefter Maliqi: Socialistët të ngrihen kundër këtyre hajdutëve, grabitën zgjedhjet 0 12

Deputeti Lefter Maliqi, në një deklaratë përpara parlamentit, ka vazhduar të hedhë akuza në drejtim të maxhorancës, në lidhje me procesin zgjedhor të 25 prillit.

Maliqi thekson se miliona euro janë hedhur për të blerë votat nga bandat kriminale, kurse shton se socialistët e ndershëm duhet që të ngrenë krye kundër këtyre hajdutëve, që sipas tij, kanë grabitur zgjedhjet.
Motoja e këtyre ka qenë që të marrin pushtetin me dhunë e me grykën e pushkës. Zgjedhjet u fituan nga organizata kriminale. Socialistët të ngrihen dhe të mbrojnë demokracinë. Miliona euro janë hedhur, nga bandat kriminale në bashkëpunim me Policinë e Shtetit.

Të ngrihemi kundër këtyre hajdutëve, që vohdnë shqiptarët e ndershëm, e këta nuk ishin zgjedhje të lira, por të grabitura nga Rilindja. Njerëzit e ndershëm duhet të ngrihen kundër banditëve që morën pushtetin me dhunë e me para, duke blerë popullin e varfër shqiptar”, u shpreh Maliqi.