“Nëse e ndjen…”/ Noizy reagoi për “bashkimin” me të, Stresi i lë koment në INSTAGRAM: O Gelsi, e meritonin… 0 77

Vijojnë reagimet mes reperëve. Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, i ka kthyer përgjigje rivalit të tij Rigels Rajku. Pasi ky i fundit, që në botën e artit mban emrin Noizy, tha se është dakort që të bëhen bashkë për të ndihmuar familjen e Klodian Rashës, nëse e ndjen edhe reperi tjetër, Stresi i ka lënë disa komente.

Në koment, poshtë videos ku Noizy flet për nismën për familjen Rasha, Stresi shkruan se nuk zgjidhet çdo gjë me lekë dhe se kryebashkiaku Erion Veliaj bashkë me kryeministrin Edi Rama e meritonin një mësim, referuar protestave ku mori pjesë edhe vetë.

“Met then drejten o gelsi e meritonin nje mesim si erjona veliaj dhe edvina. ne diten e pare ishte ne zi e gjith shqipria , sa per familjen Rasha nga Dibra zoti ju dhent force JEMI me ju ne cdo kontribut une Po nuk zgjidhet cdo gje me lek se,”- shkruan Stresi.

stres.png

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg