Në qiellin e shtatë! Miku i Ledrit zbulon reagimin e reperit pasi u bë baba! 0 71

Pritja e gjatë e reperit Ledri Vula dhe e partneres së tij Sara Hoxha, për ardhjen në jetë të foshnjës ka marrë fund ditën e sotme, kur Sara ka sjellë në jetë fëmijën e parë të çiftit dhe ata janë bërë prindër për herë të parë!

As Ledri dhe as Sara nuk e kanë bërë ende të ditur këtë lajm në rrjetet e tyre sociale, ndërsa ne po presim me padurim reagimet e para të dy prindërve të rinj, që tashmë duhet të ndihen si në qiellin e shtatë.

Në fakt ishte një mik i reperit ai që ka ndarë në rrjetet sociale një foto të bisedën me kamër që ka bërë me të pasi ai është bërë baba. Sikundër mund ta shihni edhe më poshtë Ledri duket super i gëzuar.

“Telefonata e gëzimit!”-ka shkruar miku i tij krah fotos, për të treguar se kjo është telefonata e tyre e parë pasi Ledri është bërë baba.

Kujtojmë se vajza e Ledrit dhe Sarës ka ardhur në jetë në Gjermani, atje ku çifti u zhvendos pak javë më parë për të mirëpritur të voglën.

Pak muaj më parë ai publikoi “Si baba” një këngë mjaft e ndjerë, deedikim për të bijën./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 7

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.