Ndryshe nga të tjerët, udhëtimi i Kidës në Dubai e ka një arsye! 0 16

Shumë personazhe të njohur kanë zgjedhur Dubain si një destinacion turistik muajt e funidt. Pothujase të gjithë e kanë shkelur vendin luksoz këto kohë dhe më e fundit prej tyre është Kida. Por në fkat ndryshe nga të tjerët që shkojnë për pushime, udhëtimi i këngëtares ka një tjetër arsye më të fortë.

Kida shumë shpejt do të sjellë një projekt të ri muzikor me reperin gjerman, Samra. Ata kanë udhëtuar bashkë me një staf të madh në Dubai për të xhiruar këngën e tyre të re, që thuhet se do të publikohet së shpejti. Reperi gjerman ishte i pari që publikoi një foto me Kidën shoqërar me një zemër lejla dhe të njëjtën gjë bëri edhe këngëtarja shqiptare më vonë.

Kida dhe Samra paralajmëruan javë më parë bashkëpunimin mes tyre, përmes disa postimeve në rrjete sociale. Kida postoi në Instagram një foto të saj dhe e shoqëroi me mbishkrimin: “Nuk e kemi parë njëri-tjetrin kurrë më parë, por nuk mund t’i rezistojmë njëri-tjetrit”. Ajo përmendi në postim reperin dhe e shoqëroi me një zemër të bardhë.

Të njëjtën gjë si Kida bëri edhe Samra. Ai postoi një foto të tij dhe në përshkrimin e imazhit shkroi ndër të tjera: “Unë jam ëndrra jote arabike, vajza shqiptare veshur me YSL”. Edhe ai etiketoi Kidën në postim dhe kjo e fundit i komentoi: “Ne të dy jemi yje”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Menaxheri i saj feston ditëlindjen, Elvana Gjata zgjedh fjalët më të veçanta për ta uruar 0 2

Elvana Gjata ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të afërt me menaxherin e saj, Andi Islami. Ky i fundit ditën e sotme feston ditëlindjen dhe artistja i ka bërë një dedikim shumë special. Ajo ka ndarë në Instagram disa momente me Andin dhe përkrah tyre ka shkruar:

“Gezuar ditelindjen njeriut tim te shtrenjte @andygramm Ne Krijojme, gezojme, grindemi, qeshim, qajme, ndajme cdo sukses dhe kalojme cdo pengese bashke dhe nuk dorzohemi kurre. Krenare per ty!”.

Beatrixit i ngel hatri shumë”, Anxhelina sqaron një herë e mirë arsyen e sherrit të bujshëm mes kushërirave 0 2

Kohë më parë, mes dy kushërirave Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj nisën konfliket dhe rrjetet sociale i nxorrën zbuluar.

Dikur ato kalonin shumë kohë bashkë dhe postonin vazhdimisht foto me njëra-tjetrën, mirëpo jo vetëm foto që nuk publikuan, por as nuk ndiqeshin më në Instagram.

U tha se arsyeja e sherrit ishte miku i ngushtë i Anxhelinës, grimieri i famshëm Ariel.

Sipas këtyre zërave, Beatrix i kishte kërkuar Ariel-it ta ndihmonte për karrierën e saj në Amerikë, mirëpo kjo nuk i kishte pëlqyer Anxhelinës, e cila ishte bërë xheloze.

Vajzat preferuan të mos e komentojnë këtë ngjarje në media, por një vit pas sherrit të bujshëm gjërat mes tyre u rregulluan.