Ndahen përfundimisht Seldi dhe e fejuara e tij? Ky DETAJ i thotë të gjitha! 0 13

Kohët e fundit Sindi dhe Seldi janë përfolur shpesh për një ndarje dhe mesa duket kjo është e vërtetë. Ndonëse dyshja nuk kanë thënë asgjë, veprimet e tyre i kanë konfirmuar aludimet. Ata i kanë fshirë fotot me njëri-tjetrin, nuk ndiqen në rrjete sociale dhe së fundmi, Sindi e ka thumbuar publikisht.

“Nëse mund ta ketë çdokush, nuk e dua”, ka shkruar ajo në një postim në Instastory, duke nënkuptuar se kjo mund të jetë dhe arsyeja pse ata i kanë dhënë fund lidhjes.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WOW! Ylli botëror shkëlqen e veshur nga stilisti shqiptar! 0 5

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti ka veshur modelen e njohur amerikane, Chrissy Teigen.

Bukuroshja ka marrë pjesë në “Global Citizen Vax: Koncerti për të ribashkuar botën”, e veshur me një fustan të stiluar nga ai.

Chrissy ka marrë të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq, me fustanin në ngjyrë portokalli dhe material saten. Ajo shoqërohej nga vajza e saj Luna.

Ufff! Moderatorja shqiptare ‘çmend’ rrjetin, heq fare rrobabanjot në Maldive 0 5

Moderatorja e njohur, Lei Kraja së fundmi po shijon pushimet në Maldive, duke postuar vazhdimisht foto në rrjete sociale ku shfaqet në super formë me bikini.

Por kësaj radhe ajo i ka hequr edhe ato duke u shfaqur tërësisht e zhveshur e mbuluar vetëm me gjethet e palmës.

E pyetur se me kë po kalon këto pushime, prezantuesja ka thënë se atje është me shoqe duke mos zbuluar nëse është edhe dikush tjetër që po i shoqëron.