Na e tregoi njëherë e mirë! Mozzik: Ja si qendron e vërteta e ribashkimit me Loredanën! 0 42

Mozzik dhe Loredana janë çifti më i përfolur në showbizzin shqiptar.
Ata janë përfolur shpesh për ndarjen dhe ribashkimin e tyre, por si qëndron e vërteta? Për Prive’ këngëtari na shoi të gjitha dyshimet dhe hamendësimet tona.

Ai ka treguar se ribashkimi me Loredanën nuk është i vërtetë, sepse në të kundërt do e kishte pranuar këtë gjë. Në lidhje me fotot dhe videot ku janë kapur në qendrat tregtare u shpreh se kanë dalë për t’i blerë gjëra Hanës, vajzës së tyre.

Para disa kohësh ai u shfaq në dokumentarin e Loredanës dhe aty fansat u bindën se çifti ishte bashkuar. Epo mesa duket nuk është ashtu siç kemi menduar, pasi dyshja kanë raporte të mira dhe janë thjesht miq për hir të vajzës së tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 7

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.