”Na çave…”/ E pyesin për lidhjet e bujshme, Kejvina Kthella HABIT me deklaratën e saj: Për herë të fundit putha… 0 55

Ish-velina Kejvina Kthella i ka hedhur poshtë të gjitha lidhjet që ka pasur në jetën e saj duke deklaruar se nuk ka qenë kurrë e dashuruar. E ftuar në “Binjakët shoë”, Kthella u pyet për dashurinë. Pavarësisht lidhjeve të bujshme, Kejvina deklaroi se nuk ka qenë kurrë e dashuruar në jetën e saj.

“Nuk kam dashuruar kurrë, asnjëherë s’kam qenë e dashuruar,”– u shpreh ajo.

Më pas, Kejvina u pyet se kur kishte puthur për herë të fundit dhe përgjigjia ishte ‘para dy javësh’.

“Për herë të fundit?….Para dy javësh…,”– tha ajo.

Binjakët, Romeo dhe Donald Veshaj e pyetën Kejvina Kthellën edhe për fjalët e ‘pista’ që përdor apo shprehjet që i vjen të thotë kur dëshiron të shajë.

“Në fakt nuk përdor fjalë të ndyra, maksimumi që mund të them unë është ‘na çave by*ën’,”- tha Kejvina duke qeshur.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

A ke qef të martohesh me shqiptare apo kosovare?” Bearti iu përgjigjet ndjekësve me një mesazh të fuqishëm 0 5

Së fundmi, ai ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram ku i janë drejtuar pyetje në lidhje me tema të ndryshme.

“A je në ndonjë lidhje tjetër?” e ka pyetur një ndjekës ish-konkurrentin dhe ai i është përgjigjur prerë që Jo.

Ndërkohë, ndjekësit nuk kanë ngurruar që ta pyesin se si e sheh njeriun me të cilin do të martohet në të ardhmen.A ke qef të martohesh përfundimisht me shqiptare apo kosovare? Më kthe përgjigje”, i ka shkruar ndjekësi/ja në formë lutjeje.

“S’kam dashur që të përgjigjem fare, po aq shumë herë ma keni bërë këtë pyetje që s’po mundem ta tejkaloj më. E para çfarë rëndësie ka shqiptare/kosovare. Në fund të gjithë shqiptarë jemi. S’di pse kaq shumë “urrejtje” se kam parë edhe në komente “Ju shqiptarët, ju kosovarët..” Turp.

Përsa i përket pyetjes unë kam shprehur se nëse dikush më pëlqen s’ka rëndësi nëse është shqiptare, kosovare a gabele. Më falni që u shpreha kështu, por duhet të kuptoni se të gjithë jemi shqiptarë dhe kemi luftuar për të njëjtin flamur dhe ne”, i është përgjigjur Bearti.