Na ”bombardoi” me fotot me Mozzik, por do bëhen sërish prindër?! Loredana flet për shtatzëninë! 0 35

Reperja Loredana Zefi që prej vitesh jeton e punon në Gjermani, së fundmi ka tërhequr vëmëndjen e mediave. Këngëtarja që ishte në një lidhje me reperin e njohur Mozzik, lidhje nga e cila lindi një vogëlushe me emrin Hana, ka vendosur të trazojë sërisht ujërat.

Ndarja e tyre dhe më pas edhe ribashkimi bujshëm ka rezultuar të ketë një motiv shumë më të fortë.

Në disa story në instagram Loredana na ka bërë të gjithve të mendojmë se ajo është në  pritje të ëmbël duke shkruar: A kam nevojë për një fëmijë të dytë?

-640-0-6077f0916f038.jpg

Pas postimit, Loredana ka publikuar disa foto me Mozzik e me Hanën dhe të njejtën gjë ka bërë edhe reperi, duke konfirmuar kështu ribashkimin e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nuk ishte vendimi i saj! Ellen DeGeneres e detyruan t’i jepte fund emisionit për një arsye 0 4

Ellen DeGeneres lajmëroi dje se do t’i japë fund emisionit të saj, pas 19 vitesh transmetim. Në një deklaratë për “The Hollywood Reporter”, producentja dhe prezantuesja e famshme u shpreh: “Kur je një person krijues, duhet vazhdimisht të sfidohesh – dhe ndonëse është një show i shkëlqyeshëm e argëtuese, nuk është më një sfidë për mua. Unë do të tërhiqem pas sezonit 16.”

Por a ka qenë ky plotësisht vendimi i Ellen?! Mesa duket JO! Ajo është ndikuar nga një person me shumë peshë në jetën e saj bashkëshortja Portia. Moderatorja ka treguar për “Hollywood Reporter” se vëllai i saj e ka shtyrë që të vazhdojë emisionin, ndërsa Portia i thoshte të bënte të kundërtën.

“Vëllai im më thoshte gjithmonë ‘Njerëzit mezi e presin spektaklin çdo ditë dhe nuk ka shumë emisione që të transmetojnë kaq lumturi të pastër si i yti’. Ai ka qenë mbështetësi im më i madh, ndërsa Portia nuk është. Ajo është shumë egoiste dhe dëshiron që të bëj gjëra sfiduese dhe sa herë vinte në shtëpi më thoshte se unë mund të bëj diçka më shumë”, tha DeGeneres. /Afterparty

Pa reçipeta dhe bluzë transparente, Angela Martini nuk i lë vend imagjinatës 0 6

Angela Martini merr shpeshherë vëmendjen me videot që realizon e poston në Instagram, por së fundmi ka marrë vëmendjen e komshinjve. Modelja ka realizuar në ballkon një video herë e veshur me fustan e herë me bluzë pa reçipeta.

Nën ritmet e muzikës e me lëvizje provokuese, Angela ka bërë që komshinjtë të dalin në ballkonet e tyre. Madje ajo tregon se edhe janë ankuar.

“Komshinjtë e mi po ankoheshin shumë sot dhe nuk e di pse”, shkruan Angela.

/AfterParty.al