‘Mund të zhdukesh!’ Melisa i ‘shfryhet’ kështu Sindit, ndërsa zbulon çfarë është Fationi për të! [VIDEO] 0 67

Melisa, protagonistja bukuroshe e emisionit “Për’puthen” tërhoqi pas vetes të gjithë vëmendjen e publikut që në momentet e para të ardhjes së saj në program.

Pas disa takimeve të bukura e plot emocion, veçanërisht me Fationin, takim i cili ngjalli dhe shumë debate në studio, të gjithë jemi kuriozë të shohim sesi kjo kimi e dukshme do të vazhdojë mes tyre.

Në emisionin “Shiko Kush LUAN” çifti shkëmbeu dhe puthjet e para me njëri-tjetrin, ndërsa e ftuar së fundmi në “After Party”-n e Luana Vjollcës, Melisa ka përkufizuar se çfarë është Fationi për të.

Përgjigjja është padyshim ajo që i gjithë publiku mezi priste ta dëgjonte: “Fationi për mua është një pëlqim.”

Ndërkohë se ajo çka vendosi t’i thoshte Sindit është: “Mund të zhdukesh!”, por për më shumë ndiqni intervistën e saj në “After Party”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.