Moti për sot, 3 prill 2021 0 13

Moti parashikohet të jetë me vranësira mesatare deri të dendura si dhe intervale me diell të cilat do të jenë më tepër prezente përgjatë orëve të paradites në zonën e ultësirës perëndimore.

Në zonat kodrinore dhe malore në lindje dhe në zonën e jugut vranësirat do të shoqërohen me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe lokalisht deri mesatar në formë shtrëngatash.

Në zonën e juglindjes në orët e mesditës do ketë reshje dëbore. Era do të fryjë me drejtim Verilindje –Juglindje 1-15m/sek duke u shoqëruar me valëzim të forcës 1-2 ballë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Bitcoin shënon sërish rekord, rritje me 5% në një ditë, shkon mbi 63 mijë dollarë 0 3

Bitcoin u ngjit në një rekord të ri ditën e martë prej 63 mijë dollarësh, ndërsa investitorë po presin debutimin në bursë të Coinbase.

Çmimi i Bitcoin u rrit me 5% në 24 orët e fundit, në 63,171 dollarë, sipas të dhënave të CoinMetrics, përpara se të tërhiqej në 62,653 dollarë. Ether, kriptomonedha e dytë më popullore, shkoi deri në 2,222 dollarë.