Mos më jepni pije: Tayna mahnit ndjekësit me vallëzimin atraktiv duke bërë ‘twerk’ 0 26


Së fundmi reperja ka ndarë me ndjekësit disa Instastory ku shihet duke vallëzuar në mënyrë atraktive për kamerën.

Reperja kishe veshur një bluzë të shkurtër ngjyrë të zezë  dhe xhinse të ngushta të cilat i kishte kombinuar me çizme të gjata.

Ajo në video shihej duke kërcyer në mënyrë atraktive ndërsa po theksonte të pasmet e bujshme, të formësuara nga stërvitjeve në palestër.

“Mos më jepni pije”, është shprehur ajo në mbishkrim./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ana e zhveshi dhe i bëri masazh, Fatjoni e dënon: ‘Do prekësh me b*thë 10 herë…’ 0 11

Ana ka zhvilluar për të disatën herë takim me Fatjonin dhe sa kalon e më shumë takimet e tyre bëhene dhe më romantik.

Tërheqja fizike mes tyre nuk mungon dhe jo vetëm kaq, por Fationi tha se Ana po i “hy në zemër”. Ndërkohë, në takim ata kanë surprizuar, kur të ulur në një lokal, Ana i ka bërë masazh Fationit.

Fatjoni: Si je me masazhin?

Ana: Nuk jam shumë e kënaqur me atë që më kanë bërë, ty të pëlqen që të masazhojnë.

Fatjoni: Nuk e di ti si je?

Ana: Mua më pëlqen të më masazhojnë.

Ana: Fatjoni është i disponueshëm gjithmonë sidomos për relaks.

Fatjoni: Më pëlqen shumë të ledhatohem

Bora: A ka një tërheqje fizike midis jush?

Ana: Ka, nuk është  vështirë të dallohet

Fatjoni: Ajo po ngre zemrën ti thua tërheqje fizike

Ndërsa teksa po luanin bilardo. Fatjoni i jep dënim Anës 10 squats dhe i thotë disa herë që duhet të ulet aq shumë sa by*ha t’i prekë dyshemenë.

Dua Lipa shtatëzanë? Ja FOTOJA që ngriti dyshimet, reagon vetë këngëtarja! 0 10

Të gjithë po mendojnë se Dua Lipa është shtatzënë pas veprimit të fundit që ka bërë këngëtarja me origjinë shqiptare. Dua ka postuar dy foto nga pushimet në Meksikë ku shfaqet veshur me një fustan jeshil dhe i ka shoqëruar dy postimet me figurën e një biberoni me qumësht, një arushi dhe një fëmije si engjëll.

Menjëherë fansat kanë nisur të dyshojnë se Dua është shtatzënë dhe me këto postime po jep shenja në publik.

“Oh Zot një bebe”, komenton një fans. “Ajo është shtatzënë?”, pyet një tjetër.

-640-0-60004089536ea.jpg

-640-0-60004089c2ff3.jpg

“Jam i vetmi që mendoj se ajo mund të jetë shtatzënë”, shkruan një tjetër fans.

“A është shtatëzanë”, shkruan njëri prej ndjekësve, të cilit Dua i është përgjigjur: “Ushqimi zemër”, çka nënkupton se në fakt nuk ka asnjë gjë të vërtetë në aludimet për shtatëzani.

Dua-lipa-1.jpg