“Mos fol për mua moj…”/ Çfarë tha Ana që acaroi Fatjonin? 0 27

Fationi ka dhënë mendimin e tij lidhur me takimin e Anës me Atdheun duke thënë se mes tyre kishte kimi.

Fationi: Përtej ca kam pasur me Anën. Unë besoj shumë në kiminë mes dy personave. Si tha edhe Ana, atë pjesën që kan qenë ato fillimet, dhe kishin kimi shumë. Ishalla Zoti lartë e më lartë.

Ndërkohë një krahasim i Anës duke thënë se të gjithë qeshin kot, ka acaruar Fationin. Ky i fundit i është kthyer Anës duke i thënë se nuk duhet të flasë për të.

Ana: Jemi bërë si stallë, që qeshim kot.
Fationi: Stallë nuk jemi se ti je e para që qesh me ne.
Ana: Qesh me delikatesë.

Fationi: Jep mendimin aty edhe lëre. Mos fol pur mua. Mos më thuaj Stall se nuk jam stallë unë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kiara Tito festoi ditëlindjen dhe në festë nuk mungonte as Butrinti! 0 6

Moderatorja Kiara Tito ka festuar 25-vjetorin e saj. Kiara kishte organizuar një festë ku kishte mbledhur miqtë e njerëzit e saj më të dashur, të cilët publikuan edhe foto e video nga atmosfera e krijuar.

Në festë nuk ka munguar edhe Butrint Imeri me këngët e tij e një prej videove të postuara nga Niko Komani, shfaqet Kiara duke kërcyer.

Në sfond është kënga “Për një dashuri” dhe Kiara shihet duke kënduar dhe e buzëqeshur.

-640-0-600730dd502b9.jpg

Moderatorja dukej shumë seksi me një fustan me dekolte të hapur e që i nxirrte linjat trupore.

 

(Foto) Bebe Rexha mezi pret të përfundojë pandemia dhe të vijë përsëri në Shqipëri 0 3

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është shumë e lidhur me rrënjët e saj. Ajo e ka treguar gjithmonë me krenari origjinën e saj shqiptare, teksa është shprehur se me qejf do ta vizitonte Shqipërinë sa më shpesh që mundet.

31-vjeçarja ka shumë dëshirë që tani të vijë në vendin e lindjes por udhëtimet në vende të ndryshme janë shumë të vështira në këtë kohë pandemie. Ajo mezi po pret që të përfundojë pandemia e Covid-19 që të vijë në Shqipëri.

Bebe Rexha ka shpërndarë së fundmi në InstaStory një video satirike e cila tregon një udhëtar që mezi pret të udhëtojë, dhe aty shkruhet: “Unë në fluturimin e parë për në Shqipëri pasi gjithë ky dreq të ketë përfunduar”.

 

 

Herën e fundit kur ajo ishte në Shqipëri ishte 2 dhjetori i vitit 2019, ku vizitoi disa nga familjet e prekura nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit.

foto galeri