Mori propozimin për martesë në emision, Alesia Bami reagon kështu! 0 17

Modelja Alesia Bami është bërë e njohur për publikun shqiptar përmes pjesëmarrjes së saj në “Miss Universe Albania”, ku rrëmbeu tre çmime. Tashmë ajo është shumë e njohur edhe në rrjete sociale teksa prej kohësh është pjesë e “E diell”. Si një nga vajzat shumë të bukura të ekraneve shqiptare, komentet pozitive rreth saj janë të pafundme.

Së fundmi, Alesias i ka ndodhur një situatë e këndshme dhe plot humor në “E diell”. Gjatë rubrikës “Baby star”, një nga nga fëmijët tregoi se ka dy vëllezër në Angli dhe njërit prej tyre i kishte folur për Alesian. Ai u shpreh se e sheh atë si “nusen e ardhshme” për vëllain e tij duke u shprehur se është moderatore dhe vajzë shumë e mirë.

Këtë situatë, moderatorja e ka marrë me shumë sportivitet dhe të qeshura. Një situatë e tillë asaj i ka ndodhur edhe më herët, kur Edi Manushi u shpreh se në redaksi iu ka shkuar një kërkesë për martesë për Alesian.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nuk ishte vendimi i saj! Ellen DeGeneres e detyruan t’i jepte fund emisionit për një arsye 0 3

Ellen DeGeneres lajmëroi dje se do t’i japë fund emisionit të saj, pas 19 vitesh transmetim. Në një deklaratë për “The Hollywood Reporter”, producentja dhe prezantuesja e famshme u shpreh: “Kur je një person krijues, duhet vazhdimisht të sfidohesh – dhe ndonëse është një show i shkëlqyeshëm e argëtuese, nuk është më një sfidë për mua. Unë do të tërhiqem pas sezonit 16.”

Por a ka qenë ky plotësisht vendimi i Ellen?! Mesa duket JO! Ajo është ndikuar nga një person me shumë peshë në jetën e saj bashkëshortja Portia. Moderatorja ka treguar për “Hollywood Reporter” se vëllai i saj e ka shtyrë që të vazhdojë emisionin, ndërsa Portia i thoshte të bënte të kundërtën.

“Vëllai im më thoshte gjithmonë ‘Njerëzit mezi e presin spektaklin çdo ditë dhe nuk ka shumë emisione që të transmetojnë kaq lumturi të pastër si i yti’. Ai ka qenë mbështetësi im më i madh, ndërsa Portia nuk është. Ajo është shumë egoiste dhe dëshiron që të bëj gjëra sfiduese dhe sa herë vinte në shtëpi më thoshte se unë mund të bëj diçka më shumë”, tha DeGeneres. /Afterparty

Pa reçipeta dhe bluzë transparente, Angela Martini nuk i lë vend imagjinatës 0 6

Angela Martini merr shpeshherë vëmendjen me videot që realizon e poston në Instagram, por së fundmi ka marrë vëmendjen e komshinjve. Modelja ka realizuar në ballkon një video herë e veshur me fustan e herë me bluzë pa reçipeta.

Nën ritmet e muzikës e me lëvizje provokuese, Angela ka bërë që komshinjtë të dalin në ballkonet e tyre. Madje ajo tregon se edhe janë ankuar.

“Komshinjtë e mi po ankoheshin shumë sot dhe nuk e di pse”, shkruan Angela.

/AfterParty.al