Mohoi ribashkimin, por pas reagimit të Lordanës, Mozzik PENDOHET dhe e konfirmon me këto FOTO! 0 21

Pak ditë më parë, reperi i njohur Mozzik deklaroi se ai dhe Loredana nuk janë ribashkuar. Mozzik tha se takohen shpesh, ama për hir të vajzës.

Deklarata e tij u vu në dyshime kur Loredana publikoi pjesën e katërt të dokumentarit të saj. Madje ajo publikoi edhe nje foto ku shprehej me anë të një emoji e nxehur, veprim që u mendua se ishte pas mohimit të ribashkimit nga Mozzik. Ajo dhe reperi shfaqeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Ndjekësit në rrjete sociale janë të bindur se dyshja janë rikthyer, madje një veprim i Mozzikut i ka nxitur akoma më shumë. Ai ka publikuar në Instastory dy foto, një në të cilën shfaqet Bonnie & Clyde dhe një tjetër ku shfaqet Romeo & Juliet.

-640-0-5ffad2548058f.jpg

Kujtojmë se Mozzik dhe Loredana kanë bërë dy këngë me këto personazhe, duke personifikuar veten.

“Ich bin Juliet, Juliet, du bist Romeo” (Unë jam Zhuljeta, ti je Romeo) – thuhet në këngën e tyre ‘Romeo dhe Zhuljeta”.

“Du bist Bonnie, Bonnie, ich bin Clyde” (Unë jam Bonnie, ti je Clyde)”, thuhet në këngën e tyre “Bonnie dhe Clyde”.

-640-0-5ffad254a8008.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kiara Tito festoi ditëlindjen dhe në festë nuk mungonte as Butrinti! 0 6

Moderatorja Kiara Tito ka festuar 25-vjetorin e saj. Kiara kishte organizuar një festë ku kishte mbledhur miqtë e njerëzit e saj më të dashur, të cilët publikuan edhe foto e video nga atmosfera e krijuar.

Në festë nuk ka munguar edhe Butrint Imeri me këngët e tij e një prej videove të postuara nga Niko Komani, shfaqet Kiara duke kërcyer.

Në sfond është kënga “Për një dashuri” dhe Kiara shihet duke kënduar dhe e buzëqeshur.

-640-0-600730dd502b9.jpg

Moderatorja dukej shumë seksi me një fustan me dekolte të hapur e që i nxirrte linjat trupore.

 

(Foto) Bebe Rexha mezi pret të përfundojë pandemia dhe të vijë përsëri në Shqipëri 0 3

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është shumë e lidhur me rrënjët e saj. Ajo e ka treguar gjithmonë me krenari origjinën e saj shqiptare, teksa është shprehur se me qejf do ta vizitonte Shqipërinë sa më shpesh që mundet.

31-vjeçarja ka shumë dëshirë që tani të vijë në vendin e lindjes por udhëtimet në vende të ndryshme janë shumë të vështira në këtë kohë pandemie. Ajo mezi po pret që të përfundojë pandemia e Covid-19 që të vijë në Shqipëri.

Bebe Rexha ka shpërndarë së fundmi në InstaStory një video satirike e cila tregon një udhëtar që mezi pret të udhëtojë, dhe aty shkruhet: “Unë në fluturimin e parë për në Shqipëri pasi gjithë ky dreq të ketë përfunduar”.

 

 

Herën e fundit kur ajo ishte në Shqipëri ishte 2 dhjetori i vitit 2019, ku vizitoi disa nga familjet e prekura nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit.

foto galeri