Miley Cyrus godet sërish! Këngëtarja zbulon me çfarë e ka dekoruar shtëpinë dhe befason gjithë fansat 0 19

Miley Cyrus befason gjithmonë me deklaratat e saj dhe të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi. Këngëtarja e njohur ka treguar në një intervistë se ajo e zbukuron shtëpinë e saj me lodra seksi që i përdor si skulptura.

Ajo është shprehur se e adhuron faktin që është beqare për momentin, sepse mund ta dekoroj shtëpinë e saj me çdo gjë që dëshiron.

Më pëlqejnë lodrat e seksit. I blej për veten time, por përfundoj duke i përdorur për dizajn të brendshëm. Seksi dhe dizajni i brendshëm janë shumë të lidhur bashkë në fakt”, është shprehur këngëtarja.

Duke reflektuar për tre ndarjet e saj publike me Liam Hemsworth, Cody Simpson dhe ish të dashurën Kaitlynn Carter, Miley ka shtuar: “Hera e vetme që më është dukur sikur kam aktruar në jetën time ka qenë në ato marrëdhënie që nuk po funksiononin më për mua. Kështu që unë i inkurajoj njerëzit të jenë të logjikshëm, mos u zhytni në emocione, bëni listën tuaj, shikoni se në çfarë po kontribuon dikush dhe çfarë po grabit nga jeta juaj dhe më pas merrni një vendim. Nëse nuk jeni të lumtur, lëvizini”.

Ajo ka qenë thuajse për një dekadë në një lidhje me Liam Hemsworth dhe pak muaj pasi u martua me të, vendosi të divorcohej./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Java e ditëlindjes sapo ka filluar dhe Rina Balaj mori surprizën më të bukur! 0 9

Megjithëse ditëlindja e saj është 3 ditë më pas (27 janar), këngëtarja Rina Balaj i ka nisur që tani festimet për ditën e saj speciale.

Së bashku me partnerin, Sin Boy, ajo është nisur drejt Turqisë për të shijuar disa ditë pushimi dhe në rrjete sociale nuk kanë munguar fotot e videot e shumta.

Festa e ditëlindjes ka nisur që mbrëmë, teksa Rina mori surprizën më të bukur me tortë e fishekzjarre.

Çifti takoi disa miq dhe u argëtuan në shoqërinë e njëri-tjetrit, ndërsa këngëtarja u shfaq super seksi me veshjen e ditëlindjes që i tregonte format.

Njëra prej dhuratave të mbrëmjes ishte një arush gjigant, ndërsa ne po presim me kuriozitet dhuratat në ditët në vazhdim.

Në tre vite karrierë, këngëtarja është rritur profesionalisht dhe sherret ia ka lënë pas të shkuarës. Ajo zgjidhi “mosmarrëveshjet” me Taynën dhe pse jo, vajzat mund t’i shohim të ardhmen në një bashkëpunim.

Nërkohë, Rina është tepër e përkushtuar në projektet e saj të reja dhe ka njoftuar se vitit 2021 po vjen me surpriza nga ana e saj!null

Kjo pasi këngëtarja po punon fort për një album të ri, për të cilin është tepër e inspiruar.

Rina ka treguar në një postim në InstaStory se e ka gati një këngë zjarr, e cila do të jetë pjesë e albumit të saj të vitit 2021!

Për më tepër, Rina ka kërkuar edhe ide nga fansat për emrin e albumit, në mënyrë që t’i përfshijë edhe ata sa më shumë në projektin e saj.

“Dhe oh! Meqë ra fjala, shkruajta një këngë zjarr! (pjesë e albumit të 2021-shit) Më jepni ide emrash për album”- shkruan Rina.

Nuk kemi ende një datë lançimi, por jemi të gjithë sy e veshë./iconstyle

Nuk e ka takuar ende mbesën e tij! Kjo foto e babait të Ledrit na preku zemrat! 0 17

Ka kaluar më shumë se 1 muaj që kur Sara Hoxha dhe Ledri Vula u bënë prindër për herë të parë. Sara solli në jetë Poem Blu, e cila i ka ndryshuar totalisht ata sikundër na kanë treguar edhe vetë.

Ndonëse postimet e shumta në rrjetet sociale nga babi Ledri dhe mami Sara nuk mungojnë, vlen të përmendet fakti se fansat nuk dinë shumë detaje rreth Poemës së vogël, e cila për momentin ndodhet në Gjermani.

Ditën e djeshme gjyshja e saj Xheraldina ishte e ftuar në Live From Tirana, ku tha se adhuron ta thërrasë Poi të voglën e tyre. Ajo tregoi se nuk ndërhyri në zgjedhjen që bëri çiftin për emrin e saj, por ama i ka gjetur një pseudonim.

Duke qenë se Sara dhe Poema janë në Gjermani e nuk kanë mundur të vijnë së bashku me reperin në Kosovë këtë herë, deri tani as Xheraldina e as babai i Ledrit, Agroni, nuk kanë mundur ende ta mbajnë në krahë.

Ditën e sotme Xheraldina ka ndarë një foto që na ka ngrohur të gjithëve zemrat. Ajo ka postuar një foto të Agroni në zyrë, ku shihet tek pozon krah kopjuterit të tij, ku ndodhet si wallpaper një foto e Poemës.

E pyes: Ku je,me kë je?

Më dërgon foto si përgjigje.”-ka shkruar Xheraldina.

Ku ka si dashuria e gjyshërve!/iconstyle