Menduat se e fituar doli Tea në Instagram? Nuk keni parë ende Andin: Ja e PAPRITURA që ndodhi pas deklaratave! 0 31

Kur fotot e saj me Beartin qarkulluan në rrjet, Teas iu shtuan ndjeshëm ndjekësit në Instagram. Nga 517 mijë ndjekës para skandalit, ajo shkoi në 531 mijë. Njerëzit ishin shumë kuriozë të dinin si do të reagonte ish-konkurrentja.

ba934b82-4d80-4be2-a1e5-5e8fd366795c.jpg

-640-0-6018399f49463.jpg

Ditën e djeshme, Tea i dha fund kuriozitetit. Ajo tha se lidhja me Beartin ka nisur pas daljes së tij nga emisioni dhe Andi, së bashku me produksionin kanë qenë në dijeni. “Harruam që po gënjenim një popull të tërë”, u shpreh mes të tjerash Tea.

Pas deklaratës së saj, ish-konkurrentja ka filluar të humbasë ndjekësit e saj. Nga 531 mijë ndjekës, ajo ka shkuar në 495 mijë ndjekës. Frikshëm vlen të themi!

9ff8f1f8-7047-432d-bcfd-69fb0f54a9df.jpg

Por ju me siguri nuk e keni parë Andin, i cili si duket është i fituari tani.

Nga 360 mijë ndjekës tani ai ka 487 mijë ndjekës në llogarinë e tij në Instagram. Shumë e quajtën viktimizim të gjitha veprimet e Andit me deklaratat e tij të njëpasnjëshme. Ne të inlife.al nuk dimë të themi nëse Andi po viktimizohet apo jo, por ajo që mund të themi është se ai është i fituari në këtë “lojë” në Instagram që përkthehet në biznes dhe këtë e tregojnë mjaft mirë fotot më poshtë.

b3449472-3a76-4a27-9ae4-cd13b4406a80.jpg

 

fdae65b1-229a-4f55-a26e-a95e673a391d.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

I lidhur jashtë emisionit? Riniani tha se është ndarë prej 8 vitesh, ish e dashura e tij bën deklaratën që s’pritej! 0 5

Në media e në rrjete sociale është përfolur se Riniani i “Përputhen”është i martuar me një ruse dhe ka fëmijë. Vetë konkurrenti i ka mohuar këto lajme gjatë një puntate të “Përputhen Prime”, duke sqaruar se bëhet fjalë për një ish të fejuar, me të cilën ka kaluar plot 8 vite.

Së fundmi, ish e fejuara e tij, Marcela ka reaguar me anë të një postimi në rrjete sociale. Ajo i ka uruar Rinianit më të mirat në rrugëtimin e tij të ri, duke shtuar se është një person shumë i rrallë.

“Çkemi!!!! Dëshiroj të të uroj fat të mbarë në udhëtimin tënd të ri në jetë. Qëndro vetvetja kudo dhe kurdoherë. Personi që do të zbulojë qenien tënde do të kuptojë se je një perlë e rrallë. Shumë fat, Marsy”, shkruan ajo.

dgg.jpeg

 

Kujtojmë se dyshimet që dyshja ishin bashkë erdhën pasi Marsy mbante ende një foto me Rinianin në rrjetet sociale. Ky I fundit u shpreh se kishte pasur një lidhje prej 8 vitesh me të, por tanimë e gjitha kishte marrë fund.

 

Shumë pranë nesh, njihuni me qytetin evropian që nuk e “njeh” COVID-in 0 6

Ndonëse thuajse e gjithë bota është pushtuar nga pandemia e COVID-19, një qytezë e vogël në Itali nuk ka regjistruar asnjë rast me virusin, që prej shpërthimit të saj.

Bëhet fjalë për Bolognola-n, një qytet i vogël në rajonin e Marche dhe që autoritetet thonë se nuk ka regjistruar asnjë rast me koronavirs.

Qyteza, ndodhet midis maleve të Sibillini, i njohur dhe si një vend ku zhvillohet sporti i skive. Këtë fakt, kryebashkiaku i qytetit, Cristiana Gentili, e quan si një sukses grupi.

Ai thotë se qytetarët, bizneset, restorantet, kanë ëbrë punën e tyre dhe kanë respektuar masat, por megjithatë, ai pranon se kanë pasur dhe pak fat.