Melisa personi më fallco?! Nga mesazhi i fundit me të, te vajza që i ka mbetur në mendje, Fationi flet TROÇ! 0 51

Fation Kuqari është një prej djemve të “Përputhen”, që vendosi të largohej pas shumë debateve e madje edhe një sherri të ashpër me njërin prej djemve.

Pas largimit ai i habiti të gjithë me një status, ku tha se nuk mund të duronte më hipokrizinë dhe falsitetin, ndërsa shkoi më tutje duke thënë se të gjithë aty aktronin dhe madje ishin dashnorë me njëri tjetrin.

Ndërkohë i ftuar në “Rope With Olsi”, ai ka treguar më shumë detaje dhe të vërteta nga “Përputhen”

Gjatë një loje atij i është kërkuar të tregojë mesazhin e fundit me Melisën dhe ai pasi ka nxjerrë telefonin para kamerës, ka treguar se në fakt ishte një mesazh i thjeshtë ku ajo e pyeste ku ishte dhe se a kishte ndërmend të vinte.

Fationi është shprehur se Melisa është personazhi më fals brenda emisionit. Më pas Fationi ka tregur gjithashtu se për asnjërën nga vajzat nuk ka pasur ndjenja, por ndoshta pak më shumë afeksion dhe kimi me Anën e dytë, me të cilën kishte dalë disa herë së fundmi.

Ai është ndalur gjithashtu edhe tek përshkrimi për vajzat dhe kur është vënë përballë Melisës duke qeshur tha se ajo i kishte të gjitha karakteristikat bashkë përveç maniake që ishte përshkrimi i parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jasmina plas “bombën” tjetër: “Një mashtruesi si Andi nuk i duhet një përgjigje e shpejtë” 0 9

Pasi akuzoi dhe demaskoi publikisht Andi Artanin se u largua një natë më parë nga ditëlindja e Fation Kuqarit për të qëndruar me këngëtaren Diona Fona, Jasmin Kadriu ka plasur “bombën” e radhës.

Ndërkohë që fansat dhe ndjekësit në Instagram e kanë pyetur vazhdimisht se pse nuk ka një reagim nga palët e tjera, ish-konkurrentja është përgjigjur duke theksuar se një personi manipulues e mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, por një e mirëmenduar.

“Një personi që është manipulues dhe mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, i duhet një përgjigje e mirëmenduar. Kështu që le të marrin kohë sa të duan se këtu më kanë,” është shprehur Jasmina përmes një videoje në Instastory ku falenderon edhe mbështetësit e saj për mesazhet suportuese.

Kujtojmë se i vetmi reagim që ka ardhur nga Andi është se ai e ka fshirë Jasminën nga Instagrami dhe nuk e ndjek më. /Afterparty.al

Pas lajmeve për ndarje nga Fjolla, reagon bashkëshorti i saj 0 7

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kohë më parë kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Gjersa dukej se çdo gjë po shkonte për mrekulli, në media u përhap lajmi se çifti janë ndarë.

Madje u përfol se Fjolla ka abortuar fëmijën që priste me Fisnikun.

Pas përhapjes së lajmit ka reaguar ky i fundit.

Ai ka bërë një urim për festën e Fitër Bajramit me një fotografi ku shfaqet bashkë me Fjollën duke mohuar indirekt lajmin për ndarje.

“Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet tuaja. Fisniku dhe Fjolla”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë.