“Më mungon…”/ Pra, Ledjana ka gënjyer dhe është në një lidhje?! Ja FOTO që u fshi menjëherë! 0 33

Një nga kokurrentet më të përfolura të programit ‘Pëputhen’ Lediana, duket se ka marrë sot një dhuratë, në ditën e të dashuruarve.

Vetë Ledjana ishte ajo që publikoi dhuratën e marrë në llogarinë e saj në Instagram, ku dukej një buqetë me trëndafila të kuq, ku mes tyre lexohej dhe shkronja L e formësuar me anë të trëndafilave të bardhë.

Dhurata, shoqërohej me një pusullë, ku në një pjesë lexohet: “më mungon”. Ndërsa mbi foto Ledjana shkroi: “Ndjehem e dashuruar”. Por, duket se Ledjana e rimendoi këtë postim, pasi vetëm një minut më vonë, fotoja nuk u gjend më në InstaStoryn e saj.

Ishte opinionisti i programit, Meridian Ramçaj ai i cili e kapi atë në moment dhe më vonë e ndau me ndjekësit, teksa fotos i bashkoi edhe një mesazh për Ledianën.

“Mesazh dashurie në ditën e të dashuruarve dhe dhurata pafund? Kujt i mungon Ledjana sot dhe me kë ndihet e dashuruar? Urime Ledjana, por t’i kishe mbajtur më gjatë fotot pasi ishin të bukura dhe të ndjera”, ka shkruar Meridiani.

auto_led1613314657.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

I lidhur jashtë emisionit? Riniani tha se është ndarë prej 8 vitesh, ish e dashura e tij bën deklaratën që s’pritej! 0 5

Në media e në rrjete sociale është përfolur se Riniani i “Përputhen”është i martuar me një ruse dhe ka fëmijë. Vetë konkurrenti i ka mohuar këto lajme gjatë një puntate të “Përputhen Prime”, duke sqaruar se bëhet fjalë për një ish të fejuar, me të cilën ka kaluar plot 8 vite.

Së fundmi, ish e fejuara e tij, Marcela ka reaguar me anë të një postimi në rrjete sociale. Ajo i ka uruar Rinianit më të mirat në rrugëtimin e tij të ri, duke shtuar se është një person shumë i rrallë.

“Çkemi!!!! Dëshiroj të të uroj fat të mbarë në udhëtimin tënd të ri në jetë. Qëndro vetvetja kudo dhe kurdoherë. Personi që do të zbulojë qenien tënde do të kuptojë se je një perlë e rrallë. Shumë fat, Marsy”, shkruan ajo.

dgg.jpeg

 

Kujtojmë se dyshimet që dyshja ishin bashkë erdhën pasi Marsy mbante ende një foto me Rinianin në rrjetet sociale. Ky I fundit u shpreh se kishte pasur një lidhje prej 8 vitesh me të, por tanimë e gjitha kishte marrë fund.

 

Shumë pranë nesh, njihuni me qytetin evropian që nuk e “njeh” COVID-in 0 5

Ndonëse thuajse e gjithë bota është pushtuar nga pandemia e COVID-19, një qytezë e vogël në Itali nuk ka regjistruar asnjë rast me virusin, që prej shpërthimit të saj.

Bëhet fjalë për Bolognola-n, një qytet i vogël në rajonin e Marche dhe që autoritetet thonë se nuk ka regjistruar asnjë rast me koronavirs.

Qyteza, ndodhet midis maleve të Sibillini, i njohur dhe si një vend ku zhvillohet sporti i skive. Këtë fakt, kryebashkiaku i qytetit, Cristiana Gentili, e quan si një sukses grupi.

Ai thotë se qytetarët, bizneset, restorantet, kanë ëbrë punën e tyre dhe kanë respektuar masat, por megjithatë, ai pranon se kanë pasur dhe pak fat.