Me Mozzik ose jo, LOREDANA paska bërë namin në këtë vend! 0 34

Duket se 2020 ka qenë viti i Loredanës dhe ky fakt nuk ka dyshim. Reperja e njohur po vazhdon të arrijë suksese të pandalshme në çdo sferë të jetës. Ajo kohëve të fundit ka fituar disa çmime, “Swiss Award 2020”, “Mtv Award 2020” dhe së fundmi “Youtube Top Artist 2020”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperja në Instagram, duke falënderuar mbështetësit e saj për fitoren.

view this post on instagram

Loredana gjithashtu ka publikuar pjesën e parë të dokumentarit pak kohë më pare, i cili rezultoi të ishte një sukses i madh. Pjesë e këtij dokumentari është edhe Mozzik e si rrjedhojë fansat janë bindur plotësisht që ajo dhe reperi i njohur janë ribashkuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.