Me lot në sy! Reagimi i Ledrit pasi u bë baba është kaq emocionues, e shihni këtu! [FOTO] 0 37

Sot Ledri dhe Sara u bënë prindër për herë të parë dhe lajmin e bënë të ditur mediat. Çifti, i cili gjatë gjithë kësaj periudhe qëndruan aktivë në rrjete sociale duke zbuluar gjithashtu, lajmin e lindjes së vajzës vendosën të mos e ndanin menjëherë me publikun.

Por falë miqve të Ledrit arritëm të mësonim edhe reagimin e tij, kur vogëlushja ka ardhur në jetë.
Një ndër të parët me të cilët Ledri ka komunikuar, ka qenë miku i tij Rron Kajtazi, i cili ka postuar një foto që tregon momentin kur reperi ka bërtitur i lumtur që u bë baba.

“Telefonata e gëzimit”-shkruan Rroni duke treguar se Ledri menjëherë pas lajmit të bukur ka telefonuar miqtë.

Tani po presim me padurim foton e parë me vogëlushen dhe emrin e saj.

Screenshot_1-28-300x372.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg