Marsela Çibukaj është gati të bëhet nënë për herë të pare edhe pse planet për martesë u shtynë 0 41

Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha kanë disa vite që kanë bërë publike dashurinë e tyre. Çifti i njohur kishin menduar që këtë vit të martoheshin, mirëpo çdo plan u shty për shkak të pandemisë.

Tashmë marrëdhënia e tyre është e konsoliduar dhe ka kaluar çdo stad, aq sa janë gati të krijojnë edhe një familje bashkë. E ftuar në emisionin “December to remmber” drejtuar nga Eraldo Rexho, këngëtarja ka zbuluar dëshirën që i ka kërkuar babagjyshit të Vitit të Ri për t’i plotësuar. Marsela është shprehur se ka kërkuar që vitin e ardhshëm të ketë një bebe dhe të bëhet nënë për herë të parë.

Do të shikojmë nëse babagjyshi do ua plotësojë këtë dëshirë çiftit të njohur, por përderisa Marsela e shprehu publikisht me siguri deri në fund të vitit të ardhshëm ata do të mbajnë një bebush në duar. Më herët Marsela dhe Vitmari kanë treguar se janë njohur rreth 8 vite më parë bashkë.

“Jemi njohur para 8 vitesh, Marsela drejtonte një emision, ishte thjesht diçka aty, pastaj unë e kam parë te “The Voice”. Në mars të 2018 unë bëra hapin që fillova duke e kërkuar. U takuam në një lokal, më pëlqeu si ishte veshur. Dolëm për kafe dhe më pas filluam të shkruheshim”, ka treguar Vitmari në një emision.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg

‘Kur fluturon …’ Stresi anuloi bashkëpunimin me Melisën e “Për’puthen”? Ja e VËRTETA! 0 3

Ditën e djeshme në rrjet u publikua ngado lajmi se Stresi dhe ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi do të realizonin një duet dhe sesi reperi e kishte anulluar realizimin e projektit dhe arsyeja ishte jo korrektësia nga ana e Melisës.

“Kur do të dalë kënga me Melisën?” ishte pyetja të së cilës iu përgjigj.

“Do e bëj vetëm unë. U mundova për mirë, mua kurrë s’ma dhanë një shans të tillë siç ia dhashë. Por kur fluturon, duhet të mësosh të fluturosh”- ka shkruar ai.

Mirëpo e vërteta qendron ndryshe. Afterparty.al iu zbulon se nuk bëhet fjalë për një bashkëpunim të mundeshëm mes Stresit dhe Melisës së “Për’?”. Projekti do të ishte mes Stresit dhe Melisa Halilaj, një repere e re që po pëlqehet nga publiku dhe ishte në mbështetjen e Arkimedit prej kohësh madje kjo këngë ishte realizuar dhe pritej lançimi në rrjet.