Lori Hoxha shtatzënë për herë të parë?! Ky DETAJ po “çmend” fansat, ja ç’ka bërë ajo! 0 27

Mjafton një postim dhe menjëherë rrëmben qindra komente dhe vëmendje nga portalet. Kësaj rradhe Lori Hoxha nuk po komentohet për veshjet e saj plot shije, pushimet luksoze apo rrobat e shtrenjta.

Një postim i Lorit këtë here ka bërë të mundur një  “shpërthim” komentesh në Instagram ku ndjekësit e pyesin se a është shtatzënë apo jo.

Epo me te drejtë nëse I hidhni një sy fotos do të shihni duart e saj të vendosura në bark. Në vend që Lori ti kthente përgjigje ndjekësve vendosi që ti konfuzonte më shumë ata. Ajo përmes një InstaStory  publikoi një foto ku barku dukej plotësisht I rrumbullakosur, por ska qenë gjë tjetër veçse një iluzion optic.

Pasi disa orë më pas Hoxha ka publikuar përsëri disa foto në të cilat shihet me një bark super të sheshtë dhe më në formë se asnjëherë më parë.

174298132_756973265013487_2260889166084070142_n.png

175371525_770381420533906_7445795979804965827_n.jpg

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nuk ishte vendimi i saj! Ellen DeGeneres e detyruan t’i jepte fund emisionit për një arsye 0 3

Ellen DeGeneres lajmëroi dje se do t’i japë fund emisionit të saj, pas 19 vitesh transmetim. Në një deklaratë për “The Hollywood Reporter”, producentja dhe prezantuesja e famshme u shpreh: “Kur je një person krijues, duhet vazhdimisht të sfidohesh – dhe ndonëse është një show i shkëlqyeshëm e argëtuese, nuk është më një sfidë për mua. Unë do të tërhiqem pas sezonit 16.”

Por a ka qenë ky plotësisht vendimi i Ellen?! Mesa duket JO! Ajo është ndikuar nga një person me shumë peshë në jetën e saj bashkëshortja Portia. Moderatorja ka treguar për “Hollywood Reporter” se vëllai i saj e ka shtyrë që të vazhdojë emisionin, ndërsa Portia i thoshte të bënte të kundërtën.

“Vëllai im më thoshte gjithmonë ‘Njerëzit mezi e presin spektaklin çdo ditë dhe nuk ka shumë emisione që të transmetojnë kaq lumturi të pastër si i yti’. Ai ka qenë mbështetësi im më i madh, ndërsa Portia nuk është. Ajo është shumë egoiste dhe dëshiron që të bëj gjëra sfiduese dhe sa herë vinte në shtëpi më thoshte se unë mund të bëj diçka më shumë”, tha DeGeneres. /Afterparty

Pa reçipeta dhe bluzë transparente, Angela Martini nuk i lë vend imagjinatës 0 5

Angela Martini merr shpeshherë vëmendjen me videot që realizon e poston në Instagram, por së fundmi ka marrë vëmendjen e komshinjve. Modelja ka realizuar në ballkon një video herë e veshur me fustan e herë me bluzë pa reçipeta.

Nën ritmet e muzikës e me lëvizje provokuese, Angela ka bërë që komshinjtë të dalin në ballkonet e tyre. Madje ajo tregon se edhe janë ankuar.

“Komshinjtë e mi po ankoheshin shumë sot dhe nuk e di pse”, shkruan Angela.

/AfterParty.al