Loredana surprizoi të gjithë me bashkëpunimin, por ja sa kushton ky ‘look’ i reperes në kilp 0 58

Reperja ka postuar në Instagram një foto përkrah reperit gjerman Ufo361 dhe ka zbuluar se mbrëmjen e së enjtes, pa shënuar ora 00:00, do të publikojë një këngë me të dhe albumin e plotë. Fansat e Loredanës e kanë pritur prej kohësh këtë lajm dhe më në fund dëshira e tyre po plotësohet.

Tashmë dihet se kur bëhet fjalë për veshje luksoze, Loredana nuk kursehet fare. Duke veshur çdo herë në daljet e saj publike, por edhe në videoklipe markat më të njohura të veshjeve, reperja ka bërë që skeptikët e modës të bëjnë dhe një iventar të kombinimeve të saj.

E një prej këtyre të fundit nga firma ‘Balmain’ ka kushtuar plot 4.480 euro. Loredana ka veshur pantallonat dhe xhaketën e gjerë në ngjyrat bardhezi me kuadrata, duke i përshtatur atyre një ‘look’ me buë të kuqe dhe flokët e lëshuar. Dhe të mendosh se kjo veshje nuk do të përdoret më në asnjë ambient tjetër nga Loredana.

2935F139-6FCC-44EC-9582-88A426697854-273x400.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Xhensila dhe stili ndryshe i stërvitjes në oborrin e shtëpisë me paralele dhe pemë 0 3

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj duket se po vazhdon të ndjekë këtë stil ndryshe të stërvistjes. Ajo ka postuar së fundmi në Instagram foto dhe video ku shihet duke bërë ushtrime në oborrin e shtëpisë. Ajo shfaqet edhe në një paralele duke stërvitur muskujt.

Këngëtarja mban veshur një kostum sportiv ngjyrë gri, ku duket në formë të mirë fizike. Fundja, ku ka më mirë se stërvitja në natyrë.

A ke qef të martohesh me shqiptare apo kosovare?” Bearti iu përgjigjet ndjekësve me një mesazh të fuqishëm 0 5

Së fundmi, ai ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram ku i janë drejtuar pyetje në lidhje me tema të ndryshme.

“A je në ndonjë lidhje tjetër?” e ka pyetur një ndjekës ish-konkurrentin dhe ai i është përgjigjur prerë që Jo.

Ndërkohë, ndjekësit nuk kanë ngurruar që ta pyesin se si e sheh njeriun me të cilin do të martohet në të ardhmen.A ke qef të martohesh përfundimisht me shqiptare apo kosovare? Më kthe përgjigje”, i ka shkruar ndjekësi/ja në formë lutjeje.

“S’kam dashur që të përgjigjem fare, po aq shumë herë ma keni bërë këtë pyetje që s’po mundem ta tejkaloj më. E para çfarë rëndësie ka shqiptare/kosovare. Në fund të gjithë shqiptarë jemi. S’di pse kaq shumë “urrejtje” se kam parë edhe në komente “Ju shqiptarët, ju kosovarët..” Turp.

Përsa i përket pyetjes unë kam shprehur se nëse dikush më pëlqen s’ka rëndësi nëse është shqiptare, kosovare a gabele. Më falni që u shpreha kështu, por duhet të kuptoni se të gjithë jemi shqiptarë dhe kemi luftuar për të njëjtin flamur dhe ne”, i është përgjigjur Bearti.