Ledri Vula dhe këngëtarja shqiptare po vijnë me një bashkëpunim! Ky DETAJ i nxori zbuluar! 0 18

Prej disa ditësh tashmë Ledri Vula, Sara Hoxha dhe e vogla e tyre Poem Blu po shijojnë pushimet në Dubai. Pavarësisht se të gjithë mendojnë se familja e sapokrijuar ka shkuar në vendin arab vetëm për t’u çlodhur, ju themi se e kanë gabim!

Sipas burimeve të “Prive”, ata nuk janë nisur vetëm për pushime, por edhe një projekt të rëndësishëm të Ledrit. Thuhet se reperi do të xhirojë edhe një videoklip në vendin luksoz. Pranë tij po udhëton edhe ekipi i 34 vjeçarit,  që do të kujdeset që gjithçka të shkojë siç duhet.

Po ashtu edhe Morena Taraku po shijon në të njëjtën kohë disa ditë pushimi në Dubai.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një foto nga ky vend, krahas së cilës shkruan: “Kush e di?”. Dhe ajo që nuk pritej ishte një koment i Ledrit: “Unë”!

Mos vallë dyshja po na jep sinjale për një bashkëpunim mes tyre? Kjo mbetet për t’u parë!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“A e kishe zëvendësuar Keisin?” I bëjnë pyetjen e sikletshme, Stresi i përgjigjet publikisht: Jeta kështu e ka… 0 7

Reperi i njohur Stresi ka realizuar së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit, ku si gjithmonë nuk kanë munguar pyetjet rreth Keisit. Ndonëse dyshja janë ndarë, ata vazhdojnë të ruajnë komunikim me njëri-tjetrin.

“A e kishe zëvendësuar Keisin?”, i ka shkruar një ndër ndjekësit. Kjo pyetje nuk i ka pëlqyer aspak reperit, të cilit i ka tingëlluar si qesharake. Ai ka theksuar se do t’i jetë mirënjohës përjetë ish-partneres, duke bërë të ditur që askush nuk mund të zërë vendin e saj e duke vendosur kështu pikat mbi “i” për këtë histori.

“Pyetje qesharake, kurrë nuk do ulja dikë që më ka mbajtur në gji. I jam mirënjohës përjetë. Po jeta kështu e ka”, ka shkruar ai.

-640-0-6098e0c3ccd85.png

Bebe Rexha tregon më në fund pse Rita Ora dhe Dua Lipa nuk flasin prej vitesh 0 5

Bebe Rexha ka ndarë detaje rreth konfliktit midis Rita Orës dhe Dua Lipës – i cili ka bërë që mos t’i shohim të treja në një bashkëpunim.

Para disa kohësh, Bebe Rexha shprehu dëshirën për një bashkëpunim mes artisteve shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, Rita Ora dhe Ava Max. Kjo gjë nuk ndodhi dhe shkaku ishte ky konflikt.

Bebe ka folur për The Sun: “Unë kam provuar t’i rregulloj gjërat mes tyre. Nuk e di se çfarë po ndodh realisht ose cila është drama. Jam përpjekur të jem gjithnjë paqe-ruajtëse dhe t’i sjell vajzat së bashku.”

Ajo gjithashtu tha se arsyeja e këtij konflikti mund të jetë konkurrenca që i vendosë përballë njëra-tjetrës në industrinë e muzikës.

Marrëdhënia e tyre është përkeqësuar aq shumë, saqë edhe në evente ato e shmangin sa të munden përballjen me njëra-tjetrën.