Lamtumirë ‘look’-u i çmendur që bëri botën për vete! Ava Max sapo bëri ndryshimin e guximshëm! 0 34

Këngëtarja me origjinë shqiptare Ava Max ka rënë përherë në sy për shkak të flokëve të saj biondë nga njëra anë të shkurtër dhe nga ana tjetër të gjatë.

Ajo ka qëndruar gjithmonë me të njëjtin look dhe thuajse asnjëherë nuk e kemi parë të ndryshojë model apo ngjyrë flokësh.

Por këtë herë Ava ka guxuar duke ju thënë lamtumirë flokëve biond dhe duke u bërë brune.

Këngëtarja ka ruajtur të njëjtin model flokësh nga një anë të shkurtër deri tek supet dhe nga ana tjetër të gjata deri në fund të shpinës.

“Amanda u kthye”, shkruan ajo krahas fotos ku shihet në formë perfekte ndërsa ka marrë shumë komplimenta nga miq e fansa të saj.

ava-max-1.jpg

avamaxx-1.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.