Ky po që është sukses! Kënga më e fundit e Stresit bën namin nëpër botë 0 67

Para 5 ditësh, Stresi publikoi projektin më të ri muzikor, ndërkohë që ndodhej në arrati. Kënga më e re mban titullin “Gang shit” në bashkëpunim me miqtë e tij One T dhe Anestezion. Kjo këngë ka rezultuar një sukses i vërtetë dhe është renditur në listat botërore të këngëve më të dëgjuara në gjithë botën.

Stresi ka publikuar një tabelë me renditjet në të gjithë botën dhe vendet fqinje. “Ganng shit” renditet në vendin e 144-të, në Greqi në vendin e 16, në Britaninë e Madhe në vend të 15 dhe në Itali në një pozicion akoma më të mirë e 11-ta në renditje.

Ditët e arratisë Stresi i ka kaluar në Angli dhe këtë gjë e ka zbuluar vetë ai. “Në cilin vend të Anglisë i doni koncertet? Jua premtova që do vij!”, shkroi Stresi përkrah një videoje nga avioni.

Kujtojmë se Stresi u arratis pas protestës që organizoi për vrasjen e Klodian Rashës, sepse policia e shpalli në kërkim për tubime pa leje dhe thyerje të rregullave të pandemisë. Ndërkohë pak ditë para protestës ai bëri me dije se do sjellë një bashkëpunim me Feron. Stresi ka publikuar një foto në Instastory ku shihet së bashku me Feron duke folur me kamër, teksa ka shkruar “Sa jeni tu e prit mega Hitin??”.

Ende nuk ka detaje rreth projektit por me siguri do jetë pjesë e albumit të Stresit.

Albumi mban shumë bashkëpunime dhe deri tani është bërë e ditur se Stresi do të sjellë një bashkëpunim me Çartanin, me reperin Gent dhe me Don Phenom./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 9

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 9

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.