Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Diona Fonës? Këngëtarja nuk njihet më pas bdryshimit në LOOK! 0 22

Diona Fona është një nga këngëtaret më të reja në industri, fama e së cilës “shpërtheu” me hitin e saj “Havera” në vitin 2017. Bukuroshja 22 vjeçare duket se po i ngjit shkallët e karrierës siç duhet, e së fundmi ka ardhur edhe me një projekt të ri që u prit shumë mirë nga fansat, këngën me videoklip “Sheqer” pjesë e së cilit ishte edhe konkurrenti i “Për’puthen” Andi Artani.

Ndërkohë që Dionën jemi mësuar ta shohim gjithmonë me të njëjtin model flokësh, këngëtarja na ka lënë të gjithë pa fjalë me postimin e fundit në Instagram të bërë vetëm pak momente më parë.

Ylli i “Xhani” ka publikuar dy foto tek të cilat nuk njihet thuajse fare. Ajo shfaqet brune, e grimuar, me flokë të shkurtër e me balluke.

A është ky modeli i ri i flokëve i Dionës apo janë thjesht paruke? Kjo mbetet për t’u parë!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WOW! Ylli botëror shkëlqen e veshur nga stilisti shqiptar! 0 5

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti ka veshur modelen e njohur amerikane, Chrissy Teigen.

Bukuroshja ka marrë pjesë në “Global Citizen Vax: Koncerti për të ribashkuar botën”, e veshur me një fustan të stiluar nga ai.

Chrissy ka marrë të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq, me fustanin në ngjyrë portokalli dhe material saten. Ajo shoqërohej nga vajza e saj Luna.

Ufff! Moderatorja shqiptare ‘çmend’ rrjetin, heq fare rrobabanjot në Maldive 0 5

Moderatorja e njohur, Lei Kraja së fundmi po shijon pushimet në Maldive, duke postuar vazhdimisht foto në rrjete sociale ku shfaqet në super formë me bikini.

Por kësaj radhe ajo i ka hequr edhe ato duke u shfaqur tërësisht e zhveshur e mbuluar vetëm me gjethet e palmës.

E pyetur se me kë po kalon këto pushime, prezantuesja ka thënë se atje është me shoqe duke mos zbuluar nëse është edhe dikush tjetër që po i shoqëron.