Kujtimi më i bukur! Motra e Elvana Gjatës publikon foton e rrallë të fëmijërisë me këngëtaren 0 15

Motra e Elvana Gjatës, Migena feston sot ditëlindjen dhe pavarësisht se jeton larg, kënëgtarja ka arritur të gjejë një mënyrë për ta surprizuar. Migena ka ndarë në rrjete sociale një foto të vjetër në të cilën shfaqet përkrah Elvanës. Ajo ka treguar se e ka ndejrë shumë mungesën e të motrës gjatë kësaj kohe dhe se ajo ja ka arritur ta surprizojë edhe sot si gjithmonë.

Më mungonte shumë motra ime, që është njeriu më i ëmbël që dikush mund të ketë në jetën e tij. Ajo do të qëndrojë para derës pa asnjë njoftim… vetëm për të më surpriuar mua. P.s Si zakonisht”, ka shkruar Migena Gjata përkrah fotos.

Siç duket fotografia është shkrepur shumë vite më parë dhe pavarësisht kohës që ka kaluar ëmbëlsia në portretet e tyre mbetet po e njëjtë. Kujtojmë se Elvana dhe Migena janë të vetmet vajza të familjes Gjata dhe ndaj kanë një raport shumë të ngushtë me njëra-tjetrën. Gjatë kësaj kohe ato nuk kanë mundur të qëndrojnë pranë për shkak të pandemisë, por Elvana ju ka qëndruar afër prindërve të saj me të cilët ka ndarë shpesh imazhe në rrjete sociale./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo thjesht për një foto! Zbardhen bisedat e Beatrix Ramosaj me Neymar: Më mungon dashuri…[FOTO] 0 7

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatriks Ramosaj ka raporte tepër të ngrohta me 2 yjet e futbollit botëror, Nejmar dhe Kilian Mbape. Këtë që bukuroshja seksi e ka konfirmuar edhe në emisionin “Shiko Kush Luan”, teksa gjatë një loje, ka zbuluar disa biseda private në “Instagram” me Nejmarin dhe Mbapenë.

“Është siklet. I kam shumë shokë të ngushtë”, tha fillimisht Beatrix, e cila mesa duket u vendos në siklet gjatë kësaj loje, ndërkohë që më pas u bind për të zbuluar mesazhet:

Nejmar: Më mungon

Beatriks: Më mungon gjithashtu dashuri. Me zor pres të të takoj

“Është mënyra se si flet me njerëzit e dashur”, tha këngëtarja kur i thanë se qenka bisedë me zemra.

Ndërsa bisedën e fundit me Mbappe e ka patur kur ka qenë kohë karantine dhe ajo i ka thënë “uroj të jesh mirë”.

72715868_2461252420814114_2366802383579602664_n.jpg

Një tjetër thumb për Dafina Zeqirin? Tayna zbulon se kush e ka inat reperen që ia ke bërë ‘BYE BYE’! 0 8

Prej disa muajsh tashmë dy artistet kanë pushtuar mediat me lajmet mbi marrëdhënien e tyre, e cila supozohet se ka marrë fund. Në rrjete sociale nuk kanë munguar statuset e dyshimta thumbat e shumtë e diss-et që i kanë dhënë fund njëherë e mirë shoqërisë së tyre.

Mirëpo ju kujtojmë se një ndër HIT-et më të pëlqyer të verës 2019, padiskutim ka qenë bashkëpunimi i dy vajzave mjaft të dashura për publikun, Dafina Zeqirit dhe Tayna-s. Kënga u titullua “Bye Bye” dhe siç duket, tani artistet e njohura sapo ia bënë “Bye Bye” njëra-tjetrës publikisht.

E pyetur “Kush e ka inat Tayna-n që ia ke bërë “Bye bye”? në After Party-n e Luana Vjollcës në kanalin zyrtar në YouTube të moderatores, reperja shprehet kështu:

“E dinë ata vetë!”, duke bërë fansat të mendojnë se ishte sërish një thumb ndaj Zeqirit pasi pyetja ishte e lidhur me titullin e këngës së dyshes.