Krizë mes çiftit, cfarë po përpiqet të tregojë Tea?    0 39

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” e cila doli çift me Andin nga emisioni dhe më pas konfirmoi lidhjen e saj me ish-konkurrentin, Beartin, duket se tani kanë filluar kriza në mes tyre.

Tea mbrëmë ka bërë një pyetësor në rrjetin social “Instagram”, ku iu është përgjigjur disa pyetjeve të përcjellesve të saj, në disa fotografi të postuara ajo ka treguar se është në Stamboll së bashku me motrën dhe mikun e saj të ngushtë.

Tea u bë tema kryesore e mediave rozë pas publikimit të fotografive me Beartin, ku doli përmes një videoje dhe tregoi të gjitha duke akuzuar edhe produksionin dhe autoren e këtij programi.

Dyshja kanë qenë të ftuar edhe në “Prime” të këtij emisioni duke treguar më shumë rreth marrëdhënieve të tyre, e që tani duket se kanë filluar të ndryshojnë.

Fillimisht, Tea u pyet se a është e lumtur, e që përgjigja e saj habiti të gjithë duke treguar permes “InstaStory” që nuk është e lumtur.

Pastaj, ajo tregoi se nuk e kishte festuar ditëlindjen, pasi mendonte se ditëlindjet e saj ishin të mallkuara.

Ndërkohë në asnjërin prej postimeve të saj nuk u pa Bearti, që supozohej të ishte gjithë kohës me të. Më tej, Tea publikoi një tjetër postim i cili shkruante “Bëje veten të lumtur.”

Menjëherë pas kësaj u “kundërpërgjigj” Bearti, i cili publikoi në InstaStory një fotografi të shenjës së tij të horoskopit.

“Si një Akrep, njerëzit s’e kuptojnë sa i sjellshëm je, bëhesh i pa mëshirshëm vetëm kur njerëzit të marrin për të mirëqenë”, ishin fjalët e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ka bërë buzët?! Sindi iu jep fund dyshimeve, ja e vërteta e ndërhyrjes estetike! 0 5

Konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loci para pak ditësh pati një ballafaqim me Julin, ku pretendonte se ai e kishte ofenduar rëndë dhe që nga ai moment ajo nuk është shfaqur më në studio.

Ajo ka zhvilluar së fundmi një bashkëbisedim virtual me ndjekësit e saj, të cilët ndër të tjera e kanë pyetur se çfarë mendon ajo për ofendimet që bëhen ndaj saj.

“Mendoj se secili prej nesh ka ofenduar më shumë se një herë në atë tv-show. Është formati i tillë, që do s’do del nga vetja sepse përballesh me karaktere të ndryshe. Varet se si janë trajtuar situatat më vonë. Në rastin tim ofendimi im është pasuar gjithmonë me një “gjyq”. Në rastet kur unë kam qenë e ofenduar, isha po prapë unë në faj që po i merrja shumë seriozisht situatat”, iu është përgjigjur Sindi.

Një ndjekës është bërë kurioz nëse Sindi ka bërë ndërhyrje estetike në buzë dhe Sindi nuk ka ngurruar t’i përgjigjet.

“Jo dhe nuk dua të ndryshoj asgjë te vetja për momentin”, ka shtuar ajo.

auto_640-0-607d6bc58d3b6-300x533-11618896742.jpg

Pasi u bë nënë për herë të dytë, a do të bëjë dasmë me Eduartin?! Arbana Osmani përgjigjet TROÇ! 0 6

Arbana Osmani është shumë aktive në rrjete sociale dhe shpeshherë u përgjigjet ndjeksve kuriozë. Së fundmi moderatorja u pyet se kur do ta zbulojë portretin e djalit të saj të dytë, Diellit, dhe ajo iu përgjigj një herë e mirë.

“Po, shumë kuriozitet për një bebe që s’ka arsye pse të jetë në rrjetet sociale një herë për njëherë. Nëse kur të rritet do na kërkojë vetë (si Joni) ndoshta”, shkroi Osmani.

Ndërkohë, një ndjekëse e ka pyetur nëse do të organizojë një dasmë me partnerin e saj, regjisorin Eduart Grishaj.

“S’besoj se është e zakonshme, por prapë, a do bësh dasmë?”– ishte pyetja që iu drejtua.

“Sigurisht që është e zakonshme, ne jemi shqiptarë”, u përgjigj Arbana, duke nënkuptuar se planet për dasmë tashmë janë bërë.