Krim i rëndë në familjen shqiptare në Gjermani, 48-vjeçari vret kunatën dhe plagos vëllain në sy të fëmijëve 0 145

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Gjermani.

Bëhet me dije se një 48-vjeçar nga Kosova ka vrarë kunatën e tij 33-vjeçe dhe ka plagosur vëllan 38-vjeç.

Mediat gjermane raportojnë se gruaja vdiq rrugës për në spital, pasi nuk arriti tu rezistonte plagëve të marra. Mësohet se 48-vjeçari, autori i ngjarjes kishte shkuar në banesën e ish-bashkëshortes dhe aty gjendej vëllai i tij dhe kunata.

48-vjeçari kishte tentuar të hynte në banesën e ish-bashkëshortes, por vëllai nuk e kishte lejuar. Më pas ai ishte larguar kishte marrë armën dhe ishte kthyer sërish duke kryer kështu aktin tragjik.

Dëshmitarët e ngjarjes u shprehën se fëmijët e të ndjerës ishin në banesë dhe se panë të gjithë ngjarjen dhe ishin të tronditur. 48-vjeçari nga Kosova u arrestua nga policia.

33-vjeçarja e vrarë nga kunati 48-vjeçar:

Screenshot_7-8.png
131354632_514688596156352_298524968379916838_n-450x600.jpg

//NewsBomb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mos thuaj titull! Triumfi në dorën e Inter, por Conte e ndalon të flitet për trofeun 0 3

Me shkëputjen prej 11 pikësh kur mbeten edhe tetë ndeshje deri në fund të kampionatit vetëm një “çmenduri” mund t’i hiqte nga duart Interit titullin kampion. Por Antonio Conte nuk është nga ata që pushtohet nga euforia. Tekniku ka ndaluar jo vetëm festën e parakohshme, por edhe përmendjen e fjalës titull në skuadrën e tij derisa matematika ta vulosë atë. Konfirmimi vjen nga Alessandro Bastoni, mbrojtësi dhe një nga zbulimet më të mëdha në këtë sezon për zikaltërit.

Është ndalur të flasim për titullin. Conte na e përsërit gjithmonë se duhet të jemi të përqëndruar. Kemi bërë një ecuri të shkëlqyer. Këtë e tregojnë 11 fioret radhazi, por do të luftojmë derisa të kemi sigurinë matematikore”, ka thënë futbollisti në një intervistë dhënë në televizionin zyrtar të Interit. Kryesuesit e Serie A do të luajnë të dielën në mbrëmje një ndeshje të vështirë, pasi do të zbresin në fushën e Napolit, që është në garë për një vend në Champions League.

Xhensila dhe stili ndryshe i stërvitjes në oborrin e shtëpisë me paralele dhe pemë 0 3

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj duket se po vazhdon të ndjekë këtë stil ndryshe të stërvistjes. Ajo ka postuar së fundmi në Instagram foto dhe video ku shihet duke bërë ushtrime në oborrin e shtëpisë. Ajo shfaqet edhe në një paralele duke stërvitur muskujt.

Këngëtarja mban veshur një kostum sportiv ngjyrë gri, ku duket në formë të mirë fizike. Fundja, ku ka më mirë se stërvitja në natyrë.