Konkurrentja i futet në dhomën e zhveshjes, Saimiri e kap dhe e puth në buzë [FOTO] 0 50

Në natën e 9-të të spektaklit “Love Story”, Saimiri ka zgjedhur për takim Generdën. Dyshja kanë konsumuar bashkë mëngjesin dhe më pas kanë dalë për shopping.

Generda është futur bashkë me të në dhomën e zhveshjes dhe kanë shkëmbyer puthjen e parë mes tyre. Konkurrentja tentoi të futej fshehurazi në dhomë, por Saimiri e pa, e kapu nga krahu dhe dyshja nuk i rezistuan dot njëri-tjetrit.

Përpos kontaktit fizik, Saimiri dhe konkurrentja i kanë lënë nofka njëri-tjetrit, si arush apo pëllumb i bardhë.

-640-0-5ffcac3c8ea5c.png

Saimiri: Kur jam me ty kam një ndjesi sikur të njoh me vite, jo sikur është takimi i dytë. Flasim pa komplekse.

Generda: Ti i plotëson të gjitha, kur jam me ty je si mbrojtës. Je si arush, kështu i madh, më transmeton ngrohtësi.

Saimiri: Edhe un do ta gjej një nofkë për ty…je pëllumb i bardhë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg