Kim takohet me Sorecën: Bashkëpunimi i SHBA-së dhe BE-së në mbështetje të Shqipërisë është më i fortë se kurrë 0 26

Ambasadorët e SHBA-ve, Yuri Kim është takuar ditën e sotme me ambasadorin e BE-së, Luigi Soreca.

Në fokus të takimit kanë qenë zgjedhjet e 25 prillit që do të mbahen në vendin tonë.

Përmes një postimi në Twitter, ambasadorja Kim shkruan se shumë sfida janë përpara si zgjedhjet, Reforma në Drejtësi dhe integrimi në BE.

Yuri Kim shton se pavarësisht këtyre sfidave, bashkëpunimi SHBA- BE për Shqipërinë është më i fortë se kurrë.

Yuri Kim: Shumë sfida para nesh, zbatimi i Reformës në Drejtësi, zgjedhjet 4/25, oferta e Shqipërisë për në BE, por një gjë është e sigurt Luigi Soreca  dhe jemi dakord që bashkëpunimi SHBA-BE në mbështetje të Shqipërisë është më i fortë se kurrë.

Ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim është takuar ditën e sotme me ambasadorin e BE-së, Luigi Soreca.

Në fokus të takimit kanë qenë zgjedhjet e 25 prillit që do të mbahen në vendin tonë.

Përmes një postimi në Twitter, ambasadorja Kim shkruan se shumë sfida janë përpara si zgjedhjet, Reforma në Drejtësi dhe integrimi në BE.

Yuri Kim shton se pavarësisht këtyre sfidave, bashkëpunimi SHBA- BE për Shqipërinë është më i fortë se kurrë.

Yuri Kim: Shumë sfida para nesh, zbatimi i Reformës në Drejtësi, zgjedhjet 4/25, oferta e Shqipërisë për në BE, por një gjë është e sigurt: Luigi Soreca  dhe jemi dakord që bashkëpunimi SHBA- BE në mbështetje të Shqipërisë është më i fortë se kurrë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Noizy paralajmëron këngën e re: Do të merrni mësim nga pedagogu 0 5

Noizy me ane te nje postimi ka paralajmeruar kengen e tij te re.

“Të premten do të merrni mësim nga pedagogu”, është përshkrimi që Noizy i ka bashkëngjitur këtij publikimi.

Në një tjetër paralajmërim të shpërndarë ditë më parë, kishte shkruar: “Të premten, 18:00, do t’ju mësoj diçka. Mbajeni mend”.

E kishim pritur prej kohësh! Me lot në sy, Bebe Rexha zbulon lajmin e madh 0 4

Ditën e djeshme, Bebe Rexha zbuloi se kishte gati një surprizë të madhe për fansat e saj. Ajo tha se gjithçka do të zbulohej ditën e sotme dhe falenderoi të gjithë ndjekësit për durimin e treguar.

“Do të bëj një njoftim special nesër, të reja që kam dashur t’i bëjë të ditura kohë më parë. Faleminderit për durimin tuaj. Më pëlqen të bëj muzikë dhe më pëlqeni ju më shumë se çdo gjë në këtë botë”, shkroi Bebe krahas postimit.

Më në fund momenti i shumëpritur ka ardhur dhe Bebe ka zbuluar para pak orësh surprizën e madhe. Ajo ka treguar se në datë 7 maj do të publikojë albumin e saj të ri me titull “Better Mistakes”. Këngëtarja ka publikuar një kopertinë të albumit, në të cilën ajo shihet e veshur me një trupore të plotë bardhë e zi. Këngëtarja kishte plot 3 vite që nuk kishte sjellë asnjë album dhe kishte kohë që po përgatitej për këtë moment.

Pasi zbuloi lajmin e madh, Bebe ka publikuar një video të saj, në të cilën shfaqet duke qarë nga lumturia.