Kemi 6 vite bashkë, jo 3”, Atdheu dhe Olsa flasin për herë të parë për lajmet e romancës së tyre 0 59

Konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina, është një nga djemtë që ka tërhequr më shumë vëmendje me pjesëmarrjen e tij në emision.

Djali simpatik nga Gjakova ka fituar simpatinë e të gjitha vajzave dhe shpesh është bërë pjesë e thashethemeve rozë, teksa shihet herë pas here me vajza edhe jashtë emisionit.

Atdheu ka sqaruar vazhdimisht se jo çdo vajzë që takon është e dashura e tij, mirëpo prej kohësh kanë qarkulluar fjalë se ai njihej gjithashtu me autoren e emisionit, Olsa Muhametin, madje mund të kenë një lidhje së bashku.

Kjo për shkak të një videoje të një interviste të vjetër, ku Olsa dhe moderatorja Einxhel Shkira intervistojnë në plazh Atdheun.

Për shkak të kësaj videoje, në rrjet është aluduar se ata kanë 3 vite të lidhur ndërsa sot, Atdheu dhe Olsa kanë reaguar për herë të parë.

Me ironi, ata kanë thënë se kanë 6 vite bashkë dhe jo 3, si dhe që i vjen keq që ia kanë shkurtuar vitet e romancës së tyre.

“Mirëmëngjes, ja këtu me të dashurën duke pirë kafe.”- thotë Atdheu.

“Po pse e nxorrën këtë mo Atdhe, nga intervista thua?”- pyet Olsa.

“Më e keqja, që na kanë bërë 3 vite, ne kemi 6.”- ia kthen ai.

“Po pra po, 6 vite, kështu që keni gabuar. Çfarë do nxirrni tjetër?”- thotë Olsa.

Video Player

/iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryeministri Kurti uron Fiter Bajramin: Reflektimet nga ky muaj të na shoqërojnë përgjatë vitit, të shumëfishojmë lumturinë! 0 5

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka uruar Fitër Bajrami, duke thënë se mbarësia e kësaj dite le të vulos besimin se çdoherë mund të japim më shumë sesa që marrim.

“Në mesin e begative të festës së Bajramit le t’i kujtojmë kufizimet e përjetuara gjatë Ramazanit, ashtu që reflektimet nga ky muaj të na shoqërojnë përgjatë gjithë vitit. Në këtë ditë feste, le të shumëfishojmë lumturinë duke e ndarë me të tjerët, duke uruar më të mirat për njëri-tjetrin dhe duke u kujdesur për shëndetin e njëri-tjetrit”, ka shkruar Kurti.

Kurti ka shtuar se kjo festë qoftë gëzim për të gjithë.

“Qofshin zemrat tuaja gjithmonë burim shprese! Qoftë kjo festë gëzim për të gjithë”, ka shkruar Kurti.

Veliaj uron besimtarët myslimanë për Fiter Bajramin: Më të paqtë, më tolerantë e më solidarë mes nesh 0 4

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka uruar të gjithë besimtarët për Bajramin e Madh, duke u shprehur për më shumë paqe, tolerancë dhe solidariteti.

Në një postim në rrjetet sociale Veliaj shkruan:

“ Gëzuar Bajramin!

Respekt për sakrificën e të gjithë atyre që agjeruan këtë muaj të shenjtë!

Uroj të na gjejë më të paqtë, më tolerantë e më solidarë mes nesh.

Zoti ju dhëntë shëndet, fat e begati në familje! “, thekson Veliaj.

Postimi i plotë: