Kap partnerin duke parë vajza seksi, ja si hakmerret Ana 2 e “Përputhen” 0 17

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diksutua për standardin e ri të bukurisë përmes filtrave dhe editimeve që është vendosur në rrjetet sociale.

Pjesë e diskutimit ishin Ami Bekteshi, Daljana Sejdia, Antoneta Koçi dhe ish-konkurrentja e “Përputhen” Ana Kauri.

Kjo e fundit pranoi se bën fotoshop nëpër postime, por përpiqet të mos e ekzagjerojë siç bëjnë shpesh vajza të tjera.

E ndërsa Bieta i vendosi në disa situata, reagimi i Anës për njërën prej tyre ishtë tepër interesant.

“Kap partnerin duke parë foton e një vajze seksi, i bëj namin apo hyj në mendime të thella?”, kjo ishte situata për të cilën vajzat do të tregonin reagimin e tyre.

“Unë do bëja një foto edhe më të bukur se ajo vajza seksi, do e editoja edhe më shumë se ajo dhe do ia nisja partnerit në privat”, tha Ana. Reagim ky paksa hakmarrës që shkaktoi të qeshura në studio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 6

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg