Ka hatërmbetje?! Pasi ajo i publikoi fotot e vjetra, Andi befason me deklaratën e tij: I them Shqipes se… 0 93

Andi i “Përputhen” ishte i ftuari i rradhës në “After Partyn” e Luana Vjollcës. Ai zbuloi se kërkon që partnerja e tij të jetë e bukur, e zgjuar, romantike dhe aventuriere në të njëjtën kohë.

Në “After Party” nuk kishte si të mos përmendej dhe Shqipja, për të cilën Andi kishte një pëlqim për aq kohë sa ajo ishte në emision. Ai u pyet se çfarë do t’i thoshte Shqipes. “Ça je t’u bo?”, u përgjigj Andi, duke lënë të kuptohet se nuk ka asnjë hatërmbetje ndaj saj, pavarësisht deklaratave që ka bërë ajo.

Kujtojmë se Shqipja ka publikuar disa foto të vjetra, nëpërmjet së cilave ka pretenduar se Andi dhe Tea kanë qenë të lidhur shumë herët, para se të futeshin në emisionin Përputhen. Mirëpo kjo gjë është mohuar nga protagonistët, por edhe vetë produksioni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg