Trejsi Sejdini dhe Don Xhoni në një lidhje?! Zbulohet më në fund e vërteta! [VIDEO] 0 48

Ka disa ditë që për Don Xhonin dhe modelen Trejsi Sejdini kanë nisur thashethemet se ata janë bashkë, në një lidhje. Të gjitha këto aludime nisën pasi ata u fotografuan në shoqërinë e njëri-tjetrit në një restorant në Prishtinë.

Mirëpo e vërteta e kësaj “lidhjeje” u kuptua mbrëmjen e kaluar

Reperi i talentuar ka publikuar këngën e tij më të re me titullin “Kokaina” dhe Trejsi është modelja e klipit të tij, ndërsa kjo këngë ka hedhur poshtë të gjitha aludimet për një romancë të re mes çiftit.

Pra, Trejsin dhe Don Xhonin i bëri bashkë puna. Për më tepër, ndiqeni vetë këngën e re të Don Xhonit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.