Justin Bieber thotë se viti i parë i martesës me Hailey ka qenë i vështirë, për shkak të mungesës së besimit 0 19

Këngëtari i njohur, Justin Bieber, së fundmi ka zbuluar shumë të pathëna nga jeta personale. Ai ka folur për martesën me Hailey Bieber, duke theksuar se viti i parë ka qenë mjaft i vështirë, shkruan Mirror.

Në një intervistë për GQ Magazine, Justin ka treguar se si ndërkohë kishin krijuar besim tek njëri-tjetri.

“Viti i parë i martesës ka qenë shumë i vështirë. Kishim shumë mungesë të besimit”, u shpreh ai. Më tej Justin shtoi: Janë disa gjëra që nuk dëshiron t’i pranosh te personi me të cilin je, sepse janë të frikshme”.

27-vjeçari dhe modelja e njohur janë martuar në vitin 2018, pas disa kohe që ishin në një lidhje dashurie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

”Me kë e ke fëmijën”/ Fansi ofendon Tunën pasi u bë sërish nënë, Patrisi nuk përmbahet dhe e SHAN keq! 0 6

Ditën e djeshme këngëtarja Tuna njoftoi ardhjen në jetë të fëmijës së saj të dytë, një djal i cili u quajt me emrin Zen. Pas lajmeve të bujshme mbi ndarjen e saj nga bashkëshorti, Patrisi askujt nuk ja priste mendja se çifti do të bëheshin prindër përsëri.

Pas bërjes publike të lajmit edhe pse të ndarë, Patrisi menjëherë publikoi në InstaStory-n e tij një ndër fotot që kishte postuar Tuna në Instagram, krahas së cilës shkruan: Mirë se erdhe në jetë ZEN

Përpos urimeve të shumta në llogarinë e këngëtares nuk munguan as ofendimet të tipit “me kë e ke fëmijën?”

Ishte komenti i një ndjekësi në postimin e Tunës në “Facebook”, ai që nxiti një debat mjaft të forte mes Patrisit dhe komentuesit.

“Shpalle konkursin”, shkruan komentuesi, ku menjëherë Patrisi nuk ja ka përtuar dhe i ka kthyer përgjigje: Të q**** konkursi ********.

 

 

172b94bc-5928-4810-913f-2c67525dd447-300x195-1.jpg

“A e kishe zëvendësuar Keisin?” I bëjnë pyetjen e sikletshme, Stresi i përgjigjet publikisht: Jeta kështu e ka… 0 5

Reperi i njohur Stresi ka realizuar së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit, ku si gjithmonë nuk kanë munguar pyetjet rreth Keisit. Ndonëse dyshja janë ndarë, ata vazhdojnë të ruajnë komunikim me njëri-tjetrin.

“A e kishe zëvendësuar Keisin?”, i ka shkruar një ndër ndjekësit. Kjo pyetje nuk i ka pëlqyer aspak reperit, të cilit i ka tingëlluar si qesharake. Ai ka theksuar se do t’i jetë mirënjohës përjetë ish-partneres, duke bërë të ditur që askush nuk mund të zërë vendin e saj e duke vendosur kështu pikat mbi “i” për këtë histori.

“Pyetje qesharake, kurrë nuk do ulja dikë që më ka mbajtur në gji. I jam mirënjohës përjetë. Po jeta kështu e ka”, ka shkruar ai.

-640-0-6098e0c3ccd85.png