Jo vetëm Juli/ Dhe Arjan Konomi paska jetuar në shpellë? Kjo është foto që i tregon të gjitha 0 77

Disa javë më parë në programin e dashurisë “Përputhen” hyri një konkurrent i ri që tërhoqi vëmendje në lidhje me mënyrën e jetesës.

Ai është Julian Lala dhe deklaroi publikisht se jeton në një shpellë dhe udhëton nëpër botë pa para.

Ndërkohë së fundmi opinionisti i këtij emisioni, Arjan Konomi, ka nxjerrë në rrjetet sociale një foto nga vendbanimet prehistorike të Kapadokias në Turqi, ku krahas pamjes ai shkruante se kishte jetuar dhe vetë në një shpellë.

“Kur jetoja dhe unë në një shpellë. Pa shaka. Kapadokia. Vendbanimet prehistorike”, ka shkruar në Instagram Arjan Konomi.

Nga ana tjetër, ndjekësit i janë kundërvënë moderatorit duke u shprehur në komente se Konomi po bën ironi dhe po tallet me këtë mënyrë jetese. Arsyeja që fshihet pas këtij postimi, akoma nuk është e qartë.

Në këtë postim, vihet re dhe një koment nga Juli:

“Shumë vend i bukur Kapadokia, kam qenë dhe unë atje me autostop, e qëndrova falas në një hotel që ishte brenda në shpellë (në shkëmbim që të luaja me ufo tek lokali i tyre).

Arjan Konomi paska jetuar në shpellë si Juli? Del fotoja që i
Arjan Konomi paska jetuar në shpellë si Juli? Del fotoja që i

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pas lajmeve për ndarje nga Fjolla, reagon bashkëshorti i saj 0 7

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kohë më parë kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Gjersa dukej se çdo gjë po shkonte për mrekulli, në media u përhap lajmi se çifti janë ndarë.

Madje u përfol se Fjolla ka abortuar fëmijën që priste me Fisnikun.

Pas përhapjes së lajmit ka reaguar ky i fundit.

Ai ka bërë një urim për festën e Fitër Bajramit me një fotografi ku shfaqet bashkë me Fjollën duke mohuar indirekt lajmin për ndarje.

“Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet tuaja. Fisniku dhe Fjolla”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë.

“Pas errësirës gjithmonë vjen drita”, Kryemadhi urim për besimtarët: Sot është dita e krijimit të një fryme të re për të cilën qytetarët kanë nevojë 0 5

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fiter Bajramit.

Në një prononcim për mediat, ajo ka thënë se pas errësirës vjen drita dhe uroi që për shqiptarët të vijë frymë e ndryshim i ri, për të cilën sipas saj, qytetarët kanë nevojë.

“Sot kemi një ditë pak gri, por gjithmonë pas errësirës vjen drita dhe ajo që dua të theksoj sot në këtë ditë Fiter Bajrami, dua t’ju uroj gjithë shqiptarëve pas një muaji stërmundimesh dhe agjerimesh për të shlyer të gjitha mëkatet e jetës.

Sot është dita e madhe e krijimit të një jete të re, e krijimit të një fryme të re, e një begatie dhe një solidariteti, për të cilën sot shqiptarët kanë nevojë më shumë se kurrë. 

Do doja që tju uroja gjithë shqiptarëve këtë Fiter Bajram, jo vetëm shqiptarëve myslimanë, por të gjithë shqiptarëve kudo që janë. Sepse në këto ditë të rëndësishme të bashkimit, që janë ditët më të rëndësishme për familjen shqiptare, për atë institucion që është shumë më i rëndësishëm se çdo gjë tjetër.

Besimi në Zot është ajo që u jep kurajon dhe forcën. Na jep forcën për tu ngritur, na jep forcën për të përballuar sfidat dhe na jep forcën për të gjetur sfida të reja, jetë të re, angazhime të reja, të cilat janë të domosdoshme për të gjithë ne. Faleminderit, gëzuar dhe për shumë vjet tē gjithëve.”, u shpreh Kryemadhi.