Jenner tregon Rolls Royce’in e saj, pozon me Prada 0 23

Kylie Jenner ka shpërndarë disa foto që kishte bërë në shtator vitin e kaluar.

Ajo ka pozuar nga ulësja e shoferit në një Rolls Royce të zi me një interior ngjyrë rozë. Ajo tregoi byzylykët e arit derisa kishte një kapelë Prada dhe një çantë të firmës Birkin.

Kjo erdhi pasi ajo ishte u akuzua se nuk po jep shumë para për ish stilistët e saj për shkak të shpenzimeve mjekësore edhe pse ajo ishte takuar me përfaqësues të GoFundMe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 6

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur