Janë bashkë?! Pas Loredanës tani është rradha e Mozzik të flas për ribashkimin e tyre! Ja çfarë thotë reperi: S’kam qare… 0 39

Marrëdhënia e Loredanës dhe Mozzikut ka qenë gjithmonë në qendër të mediave rozë. Prej disa muajsh ata janë komentuar për një ribashkim të mundshëm pasi janë parë disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrit në vende të ndryshme. Në mënyrë indirekte at ana lanë të kuptojmë që janë ribashkuar, ndërsa e ftuar së fundmi e ftuar në një emision në Gjermani, reperja është pyetur drejtpërdrejtë nëse është sërish në lidhje me Mozzik. Edhe përgjigja nuk ka munguar, Loredana ka deklaruar se kjo nuk ka shumë rëndësi, por ata janë gjatë gjithë kohës bashkë.

“Nuk luan rol të madhe nëse jemi apo jo bashkë. Ne e kuptojmë njëri-tjetrin mirë. Jemi bashkë dhe për Hanën, dalim edhe në privatësi. Udhëtojmë edhe pa Hanën dhe më shumë nuk kam çfarë të them”, është shprehur reperja e vënë në siklet dhe duke qeshur në të njëjtën kohë.

Ndërsa tani është radha e Mozzik që të flasë për këtë çështje e të na sqarojë një herë e mirë se çfarë statusi ka me Loredanën. “Prive” pritet të publikojë në 2 janar një emision ekstra me personazhet më të përfolur të 2020-tës. Sigurisht që Mozzik ka qenë i ftuari kryesor e nuk ka mundur t’ju shpëtojë pyetjeve për rikthimin me Loredanën. Edhe ai është shprehur se nuk kanë se si të mos takohet me Loredanën, sepse kanë një fëmijë e sigurisht që do të jenë bashkë.

“S’kam qare pa u takuar me të, sepse kemi një fëmijë në mes”, shprehet Mozzik në promon e emisionit.

View this post on Instagram

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.