Ja në cilin program televiziv e kemi parë Aristelën e ”Për’puthen” 0 15

Shumë nga vajzat e perputhen kanë qenë dhe më parë pjesë e projekteve të ndryshme, si Melisa, Sara, Ana dhe Tea.

Së fundmi është zbuluar se edhe Aristela ka qenë pjesë e televizionit.

Nëse jeni kuriozë të dini se në cilin program ka qenë konkurrentja, po ju tregojmë se ajo dikur ka qenë pjesë e ”Hostel by Anabel”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tea rikthehet sërish në “Për’puthen”! Çfarë po ndodh, ç’po kurdis me Olsa Muhametin? 0 8

Pas ndarjes me Beartin, Tea Trifonin do ta shohim sërish në “Për’puthen”! Po, siç e lexuat!

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë ish-konkurrentja, e cila ka ndarë në InstaStory një foto me autoren e programit, Olsa Muhametin.

Dy vajzat i premtojnë publikut se do të zbulojnë më shumë të hënën për takimin e tyre (dhe sigurisht për faktin që Tea do të jetë e pranishme në emision).

Të hënën na presin risi, siç thotë Olsa, ndërsa publiku u bë tepër kurioz.

Lajmi se Tea dhe Bearti i kanë dhënë fund lidhjes së tyre ka bërë bujë në mediat rozë ditët e fundit. Ai që pranoi i pari ndarjen në rrjete sociale ka qenë Bearti, pas thumbave të njëpasnjëshëm që po i drejtonin njëri-tjetrit.

“Po gjithçka ka marrë fund. Nuk dua drama ose vëmendje, kështu që dua me e mbyll këtu këtë kapitull edhe mos me e hap më asnjëherë”, shkruante Bearti.

E pyetur për ndarjen, Tea është shprehur për ndjekësit e saj në Instagram:

“Po jemi ndarë, sigurisht për arsye të forta. Kam qenë më mirë dhe do të jem më mirë.”

Së fundmi, “Prive” ka zbuluar se arsyeja e ndarjes së dyshes ishin botëkuptimet e kundërta, përfshirë edhe mënyrën sesi duhet menaxhuar lidhja në një situatë ku privatësia ka qenë e pamundur.

“Më mungon zemra ime” – A po ia dedikon Arsimi këto fjalë Anës? 0 8

Pas daljes nga programi “Për’puthen”, Arsim Abdulli, u përfol se kishte nisur një lidhje dashurie me ish-konkurrenten, Ana Lleshi.

E ftuar në “Top Albania Radio”, ajo vendosi që të konfirmonte romancën e saj duke thënë: “Ku ka zë, nuk është pa gjë”.

Madje duket se ata nuk duan që të fshihen më nga publiku, pasi ata janë parë herë pas here më shoqërinë e njëri-tjetrit. Gjithashtu ata u kapën mat kur Arsimi po udhëtonte për te djali, e Ana e shoqëroi në aeroport.

Së fundmi, Arsimi ka bërë një mini-intervistë me ndjekësit, të cilët i kanë bërë pyetje të ndryshme.

I pyetur në “Instastory” se cili person në Tiranë i mungon më shumë, ish-konkurrenti liston të parën “zemrën e tij”, ndërsa më pas djemtë e “Për’puthen” që i ka bërë shokë.

Por, atë nisën ta pyesin shumë ndjekës se cila është “zemra e tij”, ndaj Arsimi u përgjigj: “Do ta zbuloni kur të vijë koha dhe pyetjet me Anën do të sqarohen”.