I rrethuar nga vajza seksi, Butrint Imeri tregon datën e publikimit të “Phantom”! 0 19

Butrint Imeri ka gati projektin e shumëpritur “Phantom” dhe ka paralajmëruar se do të vijë më shpejt nga ç’e mendonim. Disa ditë më parë këngëtari ka ndarë në Instagram një pjesë nga kënga dhe ka zbuluar se çfarë duhet të presin fansat e tij.

Butrinti ka zbuluar se për këtë projekt ka bashkuar forcat me modelen dhe aktoren superseksi nga Peja, Arta Nitaj. Në videoklipin e shkurtër, Arta shihet brenda një vaske teksa bën disa lëvizje sensuale.

Megjithatë, përveç Artës, pjesë e klipit duket se do jenë edhe modele të tjera. Këngëtari ka ndarë mbrëmjen e sotme një foto në rrjetet sociale ku shihet i rrethuar nga shumë vajza seksi, teksa ka zbuluar edhe datë e publikimit të këngës.

“Phantom” mund ta dëgjoni të gjithë të martën në orën 20:00, kur edhe pritet të lançohet.

Mesa duket Butrinti ka vendosur ta mbyllë këtë vit me një hit tjetër, që do të jetë goxha ritmik. Në fakt kjo pjesë e këngës “Phantom” u zbulua që në verë nga modelja shqiptare, Dorina Gegiçi, e cila publikoi një video duke kërcyer nën ritmet e saj./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo thjesht për një foto! Zbardhen bisedat e Beatrix Ramosaj me Neymar: Më mungon dashuri…[FOTO] 0 7

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatriks Ramosaj ka raporte tepër të ngrohta me 2 yjet e futbollit botëror, Nejmar dhe Kilian Mbape. Këtë që bukuroshja seksi e ka konfirmuar edhe në emisionin “Shiko Kush Luan”, teksa gjatë një loje, ka zbuluar disa biseda private në “Instagram” me Nejmarin dhe Mbapenë.

“Është siklet. I kam shumë shokë të ngushtë”, tha fillimisht Beatrix, e cila mesa duket u vendos në siklet gjatë kësaj loje, ndërkohë që më pas u bind për të zbuluar mesazhet:

Nejmar: Më mungon

Beatriks: Më mungon gjithashtu dashuri. Me zor pres të të takoj

“Është mënyra se si flet me njerëzit e dashur”, tha këngëtarja kur i thanë se qenka bisedë me zemra.

Ndërsa bisedën e fundit me Mbappe e ka patur kur ka qenë kohë karantine dhe ajo i ka thënë “uroj të jesh mirë”.

72715868_2461252420814114_2366802383579602664_n.jpg

Një tjetër thumb për Dafina Zeqirin? Tayna zbulon se kush e ka inat reperen që ia ke bërë ‘BYE BYE’! 0 8

Prej disa muajsh tashmë dy artistet kanë pushtuar mediat me lajmet mbi marrëdhënien e tyre, e cila supozohet se ka marrë fund. Në rrjete sociale nuk kanë munguar statuset e dyshimta thumbat e shumtë e diss-et që i kanë dhënë fund njëherë e mirë shoqërisë së tyre.

Mirëpo ju kujtojmë se një ndër HIT-et më të pëlqyer të verës 2019, padiskutim ka qenë bashkëpunimi i dy vajzave mjaft të dashura për publikun, Dafina Zeqirit dhe Tayna-s. Kënga u titullua “Bye Bye” dhe siç duket, tani artistet e njohura sapo ia bënë “Bye Bye” njëra-tjetrës publikisht.

E pyetur “Kush e ka inat Tayna-n që ia ke bërë “Bye bye”? në After Party-n e Luana Vjollcës në kanalin zyrtar në YouTube të moderatores, reperja shprehet kështu:

“E dinë ata vetë!”, duke bërë fansat të mendojnë se ishte sërish një thumb ndaj Zeqirit pasi pyetja ishte e lidhur me titullin e këngës së dyshes.